Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől függ az, hogy pl egy...

Mitől függ az, hogy pl egy törülköző mosás után puha és nem olyan "érdes"?

Figyelt kérdés
Máshol mindig azt veszem észre, hogy olyan jó puha a törülköző nálunk meg ha megszárad olyan érdes lesz.. ez mitől van, a mosószertől vagy a mosás idejétől függ?
2012. jan. 11. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Az öblítő keményíti meg. Egy bevonatot képez rajta. Ha ecetet használsz öblítő helyett a gépbe,akkor puhák maradnak. Nekem egy törülköző sem keményedik meg.
2012. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
esteleg ha nem használsz vízlágyítót, és kemény a víz nálad, attól is lehet.
2012. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetris ***** válasza:
61%
Nem lesz ecetszagú a törölköző?
2012. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Tetris-nek!Mikor először megláttam,hogy az asszony ecetet akar a mosógépbe önteni,csak lestem,nem szóltam.De biztos voltam benne,hogyha ecetszagú lesz a kimosott ruha, kivágom az ablakon az ecetes flakkont.De amikor összeszedtük a megszáradt cuccokat,be kellett látnom,hogy az asszonypajtásnak igaza volt,mert olyan jó puha,selymes volt mind,mintha új lett volna.Mondtam is magamban.-okos voltál,hogy nem szóltál!! Szóval ne félj,csapj bele a palacsintába,nem lesz semmi kellemetlen szaga.
2012. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetris ***** válasza:
81%
Köszönöm a tippet, ki fogom próbálni!
2012. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
én ecetet használok, kb egy decit, ha véletlen többet öntök, akkor ecetszagúak a ruhák kicsit, mikor kiszedem a gépből, de mire megszáradnak eltűnik.
2012. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
74%
Én is szoktam ecettel öblíteni, sokkal jobb, mint az öblítők, amik ráadásul még a nedvszívó képességet is csökkentik. A törölközők átvasalással is felpuhulnak. (Amúgy meg nem rosszak az érdes törölközők.. segítenek az elhalt bőrréteg leradírozásában. :D)
2012. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kivasalod, rendbe jön! Ez garantált. Főleg ha gőzölősen vasalsz!
2012. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!