Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki ismeri a Szatyor közösséget...

Ki ismeri a Szatyor közösséget? Van aki vásárolt ott? Milyen a minőség?

Figyelt kérdés

[link]

Tegnap találtam, még nem válaszoltak hogy tudok rendelni és mi hogy megy.


2012. jan. 11. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Utánanéztem. Az elképzelés nem rossz, de nagyon lerontja az, hogy kiba...tt drága. Így nem fog széles körben üzemelni. Marad néhány kiváltságos gazdag ember exkluzív luxus játékszere.
2012. jan. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kaptam még azóta sem egy árú és árlistát tőlük. De már más is mondta hogy drága lesz. Pedig azért az gondolnám hogy nem drága mivel egyenesen a termelőtől van. Nem vagyok kiváltságos :(
2012. jan. 18. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

[link]

[link]

A legjobban a 2db kifli 190-ért tetszik.


[link] 1


Amúgy a [link] csak egy org lap, ami alá tartoznak a beszállítók, akiknek a Ferrari tulajdonosok a célcsoportja.

Persze lehet itt bla-bla-bla, hogy MINŐSÉG és egyebek, de szerintem az étkezés fontos, de nem szabad ennyire túlértékelni, hogy az ember jóformán csak a kajára keressen. Az evésen túl is vannak dolgok az életben.

2012. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!