Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek?

Milyen porszívót vegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Amilyet akarsz.
2012. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van ( [link] ) nagyon baba. Jobban szív mint eddig bármelyik csaj, és a sarkokat meg mindent szét lehet porszívózni a miatt a kis sárga gömböcske miatt ott lent:D Király cucc, bár nem tudom szánsz-e rá ennyit...
2012. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
LUX
2012. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kerria ***** válasza:

Nem tudom mennyi pénzt szánsz rá...

[link]

Nekünk ez a típus van, és változtatható szívóereje van, a legkisebb is hatásos egy kevésbé koszos/poros helyen. Baba mellett is vígan porszívózunk, mert fel sem ébred... számomra nagyon csendes. Működése, takarítása eddig kitűnő.

2012. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Kerria által ajánlott Electrolux Ultrasilencer 40eFt alatt kapható, a porzsák 300-400 Ft/db (papír/textil, eldobható).
2012. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit én mutattam abba nem kell porzsák:D 5 év alatt ugyanott vagy... xD
2012. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ki az a hibbant (értsd: megvezethető), aki 100+++ ezret ad egy porszívóért?? Annyiért már rendes IPARIT is kapni, ami persze jóval hatékonyabb, de kevésbé dizájnos, mint a lux, meg ez a sohanemishallottamróla Nilfisk.
2012. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos kérdés: mennyit szánsz rá? :)


Mi egy 13000 forintos porzsák nélküli Samsungot vettünk az Ósánban. Eszméletlen jól szív, nem tudom, hogy egy drágább porszívó mivel tudhat többet. Megkerestem, egész pontosan ilyenünk van:

[link]

2012. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az enyém ilyen. Szuper, imádom! Porzsák nélküli, annyira szív, hogy a maximumon nem is szoktam használni.

[link]

2012. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lux
2012. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!