Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikor kezdtek neki a nyári...

Mikor kezdtek neki a nyári nagytakarításnak, selejtezésnek, lomtalanításnak, válogatásnak? És olyankor mit csináltok? Por törlés, ablak-függöny mosás? Pléd? Stb. akár mivel bővíthető!

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Mi már kb 2 hete elkezdtük. Kertes házban lakunk, a pincét lomtalanítottuk ki. Majd a felső szinteket, utána a nagytakarítások portörlés, szőnyegtisztitás, bútortisztitás, ablaktisztítás, függöny és egyéb textíliák mosása.
2009. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Én egész évben lomtalanítok, mégis most 9 zsák ruhám gyűlt össze a szekrényekből, ami megy a padlásra.Valamit nemjól csinálok az tuti, csak nemtudom mit.Minden évben van kimondott lomtalanítási nap, olyankor minden fölös dolgot kidobunk, de minden évben akad új a nap alatt ami foggalmam sincs honnan kerül elő.Mindig van kerülgetnivalónk itthon.A takarításról annyit hogy én folyamatos takarításban vagyok.4 gyerek mellett nincs külön nagytakarítás, ott mindig az van!
2009. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!