Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Büdös a hűtő mit csináljak?

Büdös a hűtő mit csináljak?

Figyelt kérdés

A hűtőm a és a fagyasztóm tele volt hússal+zöldséggel meg miegymás... elmentem otthonról 4 hétre közben volt valami túl áram ami levágta a biztosítékot és 4 hétig csukott ajtóval állt benn minden. Enyhén szólva büdös volt.

Átmostam ecettel utána hűtőtisztítóval legvégén meg forró vízzel. Tettem bele szódabikarbónát és félbevágott citromot is, de még mindig iszonyatos szaga van.


Valami tipp,



2012. febr. 5. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hypo, Domestos, mindennel átmostad, csak rendes baktérium ölővel nem. Ja, meg szellőztetned kéne pár napig.
2012. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:
Igen, nyitva kéne hagyni az ajtajait, és sűrűn szellőztetni a helyiséget.
2012. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg befolyt a trutyi olyan helyekre is a hűtődben,amit kívülről nem látsz.Kihúztad és az alját is felmostad?
2012. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És miután mindezt elvégezted, amit elöttem írtak, tegyél bele egy citromot félbevágva, úgy hogy a két felébe rakj annyi sót, amit felszív. Hagyd bent nyugodtan, amíg nem kezd barnulni. Ha nem történik ilyen baleset, ez akkor is frissen tartja.
2012. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam 2hét nyaralás után a pizza saját lábán jött ki a hütöböl úgy büzlött.

Tömény ecettel majd lidl ablaktisztítóval tisztítottam ki.

De minden polcot és kiszedhetö cuccot a kádba zuhannyal mostam át.

Jó lett!

2012. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!