Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel illatosítjátok a lakást?

Mivel illatosítjátok a lakást?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Brise Only Love konnektoros légfrissítővel.
2009. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig jó?
2009. jún. 3. 07:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én rendszeresen gyertyát égetek.Nagyon szeretem az eper,a vanília és a feketeribizli illatát. Cica van a lakásban,ezért "elengedhetetlen" a kellemes illat. A DM-ben egész elfogadható áron tudom beszerezni.
2009. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nálunk és van két cica is,de a párom nem bírja a mesterséges illatanyagokat!Én a hagyományos módszerrel,télen-nyáron szellőztetek!!Ilyenkor,amikor viszonylag jó idő van,egész nap,sőt éjszaka is bukóra nyitva vannak az ablakok,télen,amikor otthon vagyok,szinte óránként kinyitom,mert nekem extrán szükségem van a friss levegőre!!A wc-ben páraelszívó van,azt használom időnként,illetve légfrissítőt,mert ott azért muszáj. :)
2009. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan öblítőt használok, hogy az egész házban ennek az illatát lehet érezni,legalábbis mindenki ezt mondja. Egyébként használok még Air Wick elektormosat is a kisfürdőszobában, nagyon jó illata van.
2009. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
füstölővel, illetve szellőztetés, ha jó idő van
2009. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Mindig egyes fokozaton használom (így is elég intenzív) kb. egy hónapig elég egy ampulla. Durván 1.000.- Ft körül van. Nekem ez a kedvenc illatom, télen pedig nagyon kellemes az alma-fahéj változat.
2009. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy a lakás központi részén, az étkezőben van bedugva. Így, ha belépünk már rögtön érezni lehet az illatot, aki jön hozzánk mindig szimatol, hogy mi ilyen jó illatú. Egyébként olyan helyiségbe ahol alusztok nem jó.
2009. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben lehet kapni nagyon jó füstölőket, vanília, vanília-kókuszt használok. 200ft egy csomag
2009. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szellőztetek sokat, emellet még füstölőt( szantálfa és lótusz általában, néha rózsa) és ritkán gyertyát is használok, nem szeretem a TV-ben reklámozott, túlságosan is mesterséges illatú illatosítókat, nem bírom elviselni, piszkálja az orrom...
2009. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!