Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gáztűzhelyet kéne vennem....

Gáztűzhelyet kéne vennem. Nincs sok pénzem rá,4 égőset szeretnék. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen használtat.


Ezen nincs ami tönkremenjen, ha meg szarok a csapok azt már ott a helyszínen észreveszed.


Vegyél valami Karancsot vagy hasonlót.

Használtan már szerintem 8-10 ezerért utánadvágják.

2012. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Karancs többet ér,mint a mai 30ezer körüliek. Mindent lehet hozzá kapni/csapok,gombok/.A sütője még "körégős",nem egy fél collos kilyuggatott cső,mint a mai gagyikban van.

Én személy szerint a kombikat favorizálom.

Mindenképp ha használtat veszel,nézd meg,mert a régiekben még nincs égésbiztosító...na olyat NE vegyél.

Karancs,Pelgrim,Zanussi..ha használt--és Elektrolux,ha üj. Óriási sütője van.

2012. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...ha új...
2012. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó márkájú használtat. Kérdezd meg az ismerőseid, milyet használnak és mennyire vannak megelégedve vele. Ami már pár éve bizonyít, azzal a típussal valószínű te is jól jársz.

Én konkrétan pont olyat vettem, mint amilyet anyukám használ. A logikám az volt, hogy ha neki tíz éve jó, akkor nekem is jó lesz pár évig, amíg lesz pénzem egy jó minőségű újra. Két éve vettem és teljesen bevált. Egy hibája van csak, hogy sajnos az egyetlen darab, amit találtam, elég leharcolt már, itt-ott leverték a zománcot, máshol kissé repedezett. De ez csak esztétikai probléma, ettől még tökéletesen működik, plusz nagyon kézre áll, hisz ilyenen tanultam főzni. És 10 ezer volt csak :)

2012. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vettem. Gorenje 4 lapos. 60 ezer ft volt. Köszönöm.
2012. febr. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!