Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kislányom fehér pólóját...

Kislányom fehér pólóját véletlenül összemostam egy kék - színét engedő - trikóval. Mivel tudnám újra fehérré varázsolni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos semmivel. Én is egyszer beszíneztem egy fehér polót,aztán megpróbáltam hypózni, de nem lett szép a végeredmény. Max fesd be ruhafestékkel vmilyen színre, ha nem akarod kidobni.
2009. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen elrontott pólókkal azt teszem,hogy a bekékült pólót vizesen összetekerem,bizonyos pontokon szorosan összekötözöm spárgával és ilyen gyűrött/kötözzött állapotban beleteszem alig langyos hypós vízbe,hagyom vagy 2 órát ebben a löttyben,majd leszedem a spárgát és kimosom. El sem hiszed,hogy milyen klasz,ma divatos foltos(talán batikolt?) cucc lesz belőle. Ezt megtettem már eredetileg sötétebb pólóval is. Ha nem akartam áztatni,akkor kiölblítettem és vizesen (az aljától lógatva) felcsipeszeltem a leeresztett fregolira, és szép lassan csurgattam rá a hypót.Ilyenkor is nagyon klasz "csurgatott" foltokat varázsoltam.
2009. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11:36 bocsi' klassz!!
2009. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én is így jártam csak nekem rózsaszín lett minden:)

Utána berektam őket egy sima mosásra és minden fehér lett mint régen.

2009. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd lesz, akkor a következő mosással ( magasabb hőfokon mosd) fehér lesz. Én már jártam így, azt hittem végleg tönkrement a ruha, de nem.
2009. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van egy szer erre, mosásmentő. Drogériákban lehet kapni, olyan lesz a ruci mint eredetileg volt. Tényleg.
2009. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Időközben "adtam" neki egy kis Vanish white-ot, nem sokat segített, viszont utána kimostam és egész tűrhető lett az eredmény, bár már batikolásra adtam a fejem. Az utolsó válaszolónak is köszönöm, biztosan fel fogok tankolni az említett mosásmentőből, hátha megint bénázok egyet. :)
2009. jún. 19. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!