Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Barátnőm szerint a Wc-pucolás...

Barátnőm szerint a Wc-pucolás női munka, akkor ő ennyire tartja magát mint nő?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom , hogy férfimunka, hanem szerintem bárki megcsinálhatja akinek épp indíttatása van rá.
2012. márc. 31. 10:20
 1/7 anonim válasza:
10%
Szerintem a takarítás egy az egyben női meló.de fát vágni nem megyek ki,az meg férfidolog.most akkor nem vagyok normális nő?
2012. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A wc pucolás egy marhajó vállalkozási forma, csak drága a felszerelés hozzá.


De 8-10 ezer egy félórás duguláselhárítás bontás nélkül.

2012. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát általában a takarítást női munkának szokták venni, szóval lényegében igen... bár ez nem azt jelenti, hogy férfi ne csinálhatná.
2012. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Életemben nem pucoltam wc-t.És egyéb suvickolással járó dolgot sem csinálok,ugyanis allergiás vagyok a vegyszerekre és a gumikesztyűre is,igy ez párom feladata.


(cserébe főzök,mosést inditok,vasalok,porszivózok,minden ami nem jár mosószerrel)

Sőt,fúrok,faragok ha kell.

Akkor én nem vagyok "rendes" nő?

2012. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne az ideális, ha a férfiak is kitakarítanák maguk után a wc-t rendesen. Azért mert nő vagyok, nem cselédnek születtem és nem is wc pucolónak. Megcsinálom, de nem szívesen. Szoktam érte szólni, ha pl. a fiúk mellé, vagy a csésze szélére pisilnek. Sőt, van hogy vissza is küldöm őket a wc-be, hogy menjenek és takarítsák le maguk után. Más ha csak egy héten egyszer fertőtleníteni kell a wc-t és más, ha naponta kell más sz@rát pucolni róla. A férfimunka csak alkalmi egy házban, ami pedig az itt válaszolók szerint női munka, az mindennapos. Igenis segítsen a férfi a házimunkában, ahogyan sok nő is segédkezik a férfi munkában. Még ha csak a szerszámokat adogatja a nő, akkor is segítség. Miért ne várhatná el ő is ugyanezt?
2012. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyedül használom a wc-t, így egyedül is takarítom, akár női munka, akár nem. Ahogy barkácsolni is magam szoktam, pedig az inkább férfimunka.

Más után pucolni a sz@rt viszont nagyon nem szeretem.

2012. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én meg azt mondom, hogy mindenki csinálhatja. Ennyi. régen valóban a takarítás a nők dolga volt inkább, legalább is ez volt az elfogadottabb, de úgy gondolom, hogy ez azért mára változott. nyugodtan lehet más is olyan kedves, hogy pucolja a WC-t. ha meg mindig letakarítod magad után, sok takarítani való nem lesz.
2012. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!