Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dolgozó lányok, asszonyok!...

Dolgozó lányok, asszonyok! Nektek van elég időtök/energiátok a házimunkára a napi 8 óra munka után?

Figyelt kérdés

Ti nem vágytok vissza a háztartásbeli életformába, ahogy dédnagyanyáink éltek? (Persze, ha feltételezzük, hogy a családfő fizetése elegendő a család eltartására..)


30/L


2011. márc. 17. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én itthon vagyok egy éve munkanélküli, és unatkozom...A férjem fizetése épphogy elég, jó lenne még hozzá az enyém is de ha elég is lenne akkor is szeretnék dolgozni.Tanító vagyok.
2011. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Duplán ment a kérdés, bocsánat érte.


Ez a topik már reggel elkezdődött, itt tárgyaljuk tovább:


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__1634888-dol..


A Szerkesztőket szeretném megkérni, hogy töröljék ezt a topikot. Reggel töröltem a listámból, de nem volt világos, hogy CSAK a saját listámból törlődik.

2011. márc. 17. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi házimunka a mosogatás, az összes többi, azaz mosás, takarítás hétvégi munka, elég hetente egyszer elvégezni őket.
2011. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nincs.

Csak valami más rovására.

2011. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18.15:

nekem minden nap megy a mosógépem, legalább egyszer :-)

2011. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így munka mellett valóban fárasztó még a házimunka is. Viszont pár éve mikor itthon voltam, akkor meg annyira sok időm volt, hogy már unatkoztam. Már kínomban vasaltam. Aki ismer, az tudja, hogy nálam ez mit jelent:) Soha semmit sem vasalok. Utálok vasalni!!!

Akkor már inkább munka után a házimunka fáradtan. De az az időszak rémes volt. Viszont az is biztos, hogy egy porszemet sem lehetett találni akkoriban a lakásban.

2011. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!