Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan szánjam rá magamt a...

TiniVani kérdése:

Hogyan szánjam rá magamt a rendrakásra?

Figyelt kérdés
Őseim mindig mondják, hogy rakjak rendet, de csak néha van kedvem. !nagy ritkaság, hogy van kedvem! Csak az a baj, ha elkezdem, akkor felfordulást csinálok de már nincs lelki erőm rendet rakni azok között. Tehát a szobám nem sokárra egy szemét dzsungel lesz... :(
2012. ápr. 3. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallgass közben valami jó pörgős zenét!
2012. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Aki enm szereti a rendet az nem is fog rendet tenni, max kényszerből, de azt nagyon ritkán és lehet az lány vagy akár fiú..
2012. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nincs igényed rá, akkor max a szüleid miatti tiszteletből rendet tehetnél.

szanálj ki mindent ami nem kell, így nem lesznek felesleges kacatok, amiket egyik helyről a másikra pakolgatsz.


aztán ha elköltözöl, akkor olyan kupit tarthatsz majd a lakásodban, amilyet akarsz.


mostohanővérem is dettó mint te. régen az apja kényszerítette a rendrakásra, amint elköltözött olyan lett a kecója mint egy háborús övezet, ösvényeken kell közlekedni a lakásban, mindenhol szétdobált cuccok, kajamaradék, meg ki tudja még mi. arra hivatkozik, h neki sok a melója, nem ér rá ilyen talmi dolgokkal foglalkozni. naja, mindenki arra szánja az idejét, ami neki fontos.

2012. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állíts be egy órát (akár telefonon) 15 percre, és csak annyi ideig rakj rendet egy területen (pl. íróasztal, ruhahajtogatás). Meglátod, ennyi idő alatt is milyen látványos változást lehet elérni, ne egyszerre csinálj mindent, haladj apránként:)
2012. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TomMunk válasza:
0%
WÁZÁÁÁÁÁ! Mi a f*omért rinyálsz? "NINCS LELKI ERŐM" -.-" DE, van, csak egyszerűen... hogy is mondjam?... LUSTA VAGY! Rakj rendet! Ennyi. Nincs mit tenni.
2012. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hell-ikon ***** válasza:

Kapcsolj be magadnak valami jó kis zenét és mindjárt nem érzed akkora katasztrófának a takarítást.

Én is azt szoktam ha se lelki se fizikai erőm nincs hozzá, de muszáj megcsinálnom, mert más nem takarít fel helyettem, őskáoszt meg nem akarok. (épp ellenkezőleg, nekem csinálják amit takarítani valót, pl. akár felmosás közben is.:( )

2012. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hell-ikon ***** válasza:

Eh, menet közben átszerkesztettem ezt a mondatot:

"nekem csinálják amit takarítani valót, pl. akár felmosás közben is."

azért ilyen idétlen.


Szóval "nekem csinálják a takarítani valót", így nézne ki persze helyesen.

2012. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!