Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Titeket is dühítene vagy csak...

Titeket is dühítene vagy csak engem a szitu?

Figyelt kérdés
Ha más használja a ti slagotokat ,de még le is szedeti veletek a locsolófejet, és nektek kell vissza szerelni minden alkalommal, hogy tudjatok locsolni a kertben azé hogy neki le legyen mosva a spárgája.É s ráadásul bilincsel kell felfogatni ami nagyon nehéz mert majd 2 hetente vehetek rá bilincset mert szétcsavarom a bilincset és ha nem jól húzom rá akkor meg a nyomás le dobja. Én fújom fel így a dolgot? Nem vagyunk beszélő viszonyban sem és az illető nem lakik velünk sem , házrész tulajdonos a földje itt van mellettünk.

2012. ápr. 7. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, minek csinálod meg?! Ha kell csinálja meg ő, ha nem akarod, hogy a slagod használja pakold el. Azért, mert tulajdonrésze van még nem csicskáztathat, legalábbis jogilag.
2012. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Add el neki a slagodat, és te vegyél egy másikat.
2012. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy balek vagy! Legközelebb pakold el, ő meg menjen aztán vegyen magának!
2012. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad,miért kéne neked ezt mindig megcsinálni. És legalább fúrt kút,vagy még a vízszámlát is fizeted helyette?
2012. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az odáig oké ,de nem én szereltem le hanem a párom,én tuti nem szereltem volna le. Vigye máshóvá mosni , mert ez furt kut azé is jobb neki mert az övé meg városi víz sőt még itt is vágja méretre a spárgályát is és nem tehetek ellene mert joga van a házhoz van 1 saját kis fészke oda be se lehet menni.
2012. ápr. 7. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!