Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért zavar engem ha 4 napos...

Miért zavar engem ha 4 napos az ágyneműhuzat? Mást is zavar?

Figyelt kérdés

mindig cserélem.Azért is mert jó illatavan ha kimosom lenorral szoktam.De amúgyis zavar.Pedig nem vagyunk izzadósak sem Nem megy rá a kutya meg ilyesmi!Mégis ez az egy ami nagyon zavar.Nem vagyok tisztaságmániás!


Szeretem a tisztságot,de nálam nincs mindig makulátlan tisztaság!De az nagyon zavar ha 4 napos az ágynemünk.Nem is tudom milenne ha 2-3 hétig nem mosnám. anyukámék meg 2hónapban egyszer mosnak ágyneműt!


2009. jún. 22. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én kollégista vagyok és minden héten tisza ágyneműt viszek:) Mi már csak ilyeneke vagyunk4
2009. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi:)Én nem vagyok kollégista?férjnél vagyok:)De tényleg zavaró tud lenni. a lepedőt naponta mosom.
2009. jún. 22. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nm tom , engem nem zavar, 3-4 hetente cserélem. Milyen anyagú ágyneműhuzaod van? Én a műselymet meg a kreppet nagyon utálom. Műselyembe nagyon bele lehet izzadni, a kreppelt meg cask kényelmetlen :)
2009. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kiteszem az erkélyre, de nem cserélem ilyen gyakran. A friss illatát jobban bírom, miután pár óráig az erkélyen áll.:)
2009. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
krepp nem az tuti. Nem tiszta müselyem de tuti műszális van benne. De nem azmiatt cserélem hogy beleizzadunk.Nekem ez lehet másián,de szeretek frissen mosottba aludni,és mindig a 4. napon jön rám hogy kicserélem az ágyneműhuzatot. az az érdekes hogy reggel kimosom estére ugycsinálom hogy beszáradjon merrt illatosabb a drissen mosott.
2009. jún. 22. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak pamut ágyneműt használok. Kb 2 hétig van a lepedő és a paplan és párnahuzat is használatban, úgy hogy még a macskám is rajta alszik.

Régebben nagyon kényes voltam erre, de mostmár egyáltalán nem.

21/L

2009. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor nyáron vagy ha jobb az idő mindig szombaton mosok ágyneműhuzatot olyankor bele teszem a gépbe hosszú mosáson 90 fokra a paplant,párnát pedig kiteszem szellőzni az erkélyre mikor megszáradt a huzat felhúzom és el teszem őket:)A paplant,párnát egy évben egyszer elviszem tisztítóba tisztítsák ki!
2009. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó ezis jó ötlet:)én havonta mosom a párnát paplant,mert nekem ilyen pollenmentes vagymi
2009. jún. 22. 18:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem mánia, ha úgy érzed magad jobban, hát tedd. Ezzel nem zavarsz senkit, mert magad adod a feladatot magadnak. Örülhet a férjed, hogy ilyen "takaros" felesége van.
2009. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)Meg annak s örülhet hogy ennyit költök ez áltam mosószerre meg öblitőre:)Amugy szereti őis ha tiszta illatos ágyba bujünk be:)Mindig mosolyog :)
2009. jún. 22. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!