Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az ilatositott mosóporok...

Az ilatositott mosóporok meddig tartják az ilatot a ruhákban? Pl. Tomi krostály, ariel, biopon?

Figyelt kérdés
nemkell használni hozzá öblitőt?
2009. jún. 17. 20:38
 1/3 A kérdező kommentje:
senki nemtud válaszolni:(
2009. jún. 17. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy eddig akármilyen mosóport vettem, mindegyiknek volt valamilyen illata. Külön illatosítottat pedig nem vennék, mivel úgyis használok öblítőt, aminek szeretem az illatát. Egy kis off, bocsi: én azon gondolkoztam el annak idején, amikor elkezdték reklámozni az illatosított porokat, hogy minek egyáltalán, ha van öblítő?
2009. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igaz:)ilyen port énsem vennék. volt hoogy ariellel mostan nemvolt öblitő,de éreztem a jóilatot rajta. ismerősőmnek arielvan de ilatositott és jóilatúak a ruhái. majd kiakarom probálni aztis.
2009. jún. 17. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!