Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » DM saját márkás mosóporok/öblí...

DM saját márkás mosóporok/öblítők milyenek? Használtátok már?

Figyelt kérdés

Elegem lett a drága öblítőkből, amik gyorsan fogynak ráadásul egyiknek sem tartós az illata.

Váltottam Denk Mit (DM saját márkás) barackillatú öblítőre.

Nem látok különbséget, viszont ennek még illata is van! És mivel olcsó nem sajnálok belőle picivel többet tenni.


De a mosóporoktól tartok kicsit.


Kényes, finom anyagú ruhákhoz milyet vegyek?

Fehérekhez milyet? És színesekhez? Feketékhez?


Nagyon kezdő vagyok még, azt sem tudtam sokáig, hogy többféle mosópor van színesekhez és fehérekhez.


MIlyenek a dm mosóporok, ti melyiket használtátok?

És melyikkel milyen ruhát moshatok (színre értem)?


Köszönöm.


2010. márc. 30. 00:08
 1/5 anonim válasza:
Én a Dm AloeVera-s folyékony mosószert használom mindenféle ruhához. Nekem bevállt.
2010. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni. :)
2010. márc. 30. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is a Dm-es mosószert és öblitőt használok!

Mosószerből általában a rózsaszínt használom mindenhez (farmer, feketék, fehérek mosásához), öblitőbe én még teszek ecetet, így még olcsóbban jön ki, és vannak a denk mit-es folteltávolítók, is nagyon jók!!!

Üdv egy anyuka.

2010. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor én is átváltok szerintem ezekre, mert olcsóbban kijövök és nincs értelme a drágábbra költeni, ha ezek is jók :)

A folteltávolító is nagyon jó, már hallottam róla! Be fogok szerezni én is.

2010. ápr. 1. 12:43
 5/5 anonim válasza:

Szerintem a pólókhoz, blúzokhoz, ingekhez nem kell sok mosószer, hiszen egy nap után nem lesznek piszkosak, ahhoz nagyon kevés mosószer kell. (Én folyékonyat használok Ariel-t, az nem teszi tönkre a mosógépet sem.)

A piacon veszem meg az öblítőt is és a mosószert is: olcsóbb,mint az üzletben, és Nyugatról hozzák be. (Én még mindig "nyugat függő" vagyok.)De vigyázni kell, mert hamisítják már azokat is , Keletről hozzák be....

A fehérekhez a magyar Clormax elnevezésű szert használom, magas hőfokon, ez nagyon jó! (Van szakács a családban, még a munkaruhái is gyönyörű hófehérek lesznek tőle.)

A DM termékek jók, de kicsi kiszerelésben vannak,és a piac-hoz képest még mindig drágák: a mi családunknál szinte mindig megy a mosógép.

Az öblítőt (Lenor) felére szoktam felhigítani, de ez is piaci.


Nyugaton még mindig jobb minőségű áruk vannak, mint itt a Keleti blokkban.

2010. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!