Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rokonom hogy tudja kitakaritan...

Rokonom hogy tudja kitakaritani az egész 200nm-es házát úgy hogy dolgozik? Azt mondja hogy nincs takaritónője. De hát kihiszi ezt el mivel a rózsadombon lakik.

Figyelt kérdés
minden csilli villi habaléagásvan nála vagy ilyenek.de ő nemveszki szabadnapot állitása szerint hogy kltakaritson. nekem meg ne mesélje már be hogy egyedül kitud takartani ha 6 kor érhaza a munkából.meg főzni a vegeknek.
2009. jún. 20. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az,egésznap dolgozik,akkor nem is csinàl koszossàgot.

Gondolom a cipöt az ajtoban lehuzza,ha eszik azt a tànyért azonnal elmosogassa.

AZ àgynemüt egyszer egy héten àthuzza,meg a ruhàkat kimossa.

Port törölni meg kényelmesen akàr vasàrnap is törölhet.

Nekem ilyen a szomszédom,a padlorol enni lehetne,sokszor irigy is vagyok,hogy hogy képes ilyen rendet tartani.

De ezek az emberek ha épp egy morzsa lehullik,azt azonnal felveszik,nem vàrnak mig össze gyülik

2009. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
meg aztán egy nagy házat könnyebb rendben tartani,főleg ha vannak olyan helységek amit ritkán használ.
2009. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
van enki férje 2 gyerek multkor amikor nála voltam ,de nem várt akkor az ágyon telis teli ruhával. mikor hozzá megyek és vár akkor totál rend sehol egy porszem sem. ésnekem akarja bemagyarázni hogy ő csinálta?mikor mégis?6 ora után mikor dolgozik?és még vagy 6 féle kajátis főzött akor mikor csinálta?
2009. jún. 20. 13:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vàratlanul mész,ne csodàlkozz hogy rumli van...

De ha tudja hogy mész,akkor megtisztel,azzal hogy kitakarit.

2009. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem én hogy persze ha hiv valakit kitakarit ezt énis igycsinálom,de nekem 70nm es házam van persze hogy kibirom takaritani meg én itthonvagyok 3 hetes babámmal. de nekem ne mondja már hogyha este 6 kor érthaza megtud főzni szombatra meg kiis takarit . tuti hogy takaritónőt fogadott.
2009. jún. 20. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a férje és a gyerekek takarítanak ki.A kaját meg megrendeli. Lehet, hogy csak szakácsa van, takarítónője nincs:))
2009. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De ha esetleg takarítónője van, akkor az Téged miért zavar ennyire?

Nekünk is van (szülőkkel lakunk) egy 200 nm-es családink, és nálunk is mindig rend van, pedig dolgozunk egész nap, meg mindig úton vagyunk.

Ha eszünk, főzök, rögtön mosogatok, ha a ruhák beszáradnak, rögtön vasalok, aztán vissza a helyére, és még sorolhatnám.

Szóval ha nincs otthon senki, tényleg nem nehéz megtartani a rendet.

2009. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha valaki dolgozik igenis nehét egy 200nm es házat rendben tartani ugy hogy még a családdal is tudjál lenni. Nem zavar csak az zavar hogy hazudozik össze vissza!Ne tegye a JANIT ha csak mese az egész!
2009. jún. 20. 13:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem 3 honapos babàm van,és én is kitakaritok.

A pàrom hazajön este 6-kor a munkàbol,àtveszi a babàt.

Én kifözök,eszik,ujra babàzik,elaltatjuk 8-kor,akkor elmosogatok.

Nappal ha a baba fennt van,porszivozok-szereti a hangjàt

ha alszik,port törlök,hétvégén mosok,amikor a pàrom itthon van.

Felmosni is este felmosok.

A ruhàk ahogy szàradnak ugy vasalom is öket le.

Nem làtok oda,de szerintem képes megcsinàlni,akàr munka utàn.

1 ora hossza elég a felporszivozàs,felmosàshoz,plussz egy fél ora fözés.

Gondolom a férje besegit neki hétvégén .

2009. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Meg lehet oldani. Engem például zavar ha nincs rend és tisztaság. Még a szüleimmel vagyok, de minden nap dolgozik anyu és pedig szívesen takarítok. Suli mellett is szinte minden nap takarítottam, volt hogy későn értem haza, tanulni is kellett, meg van két kamasz öcsém...ők aztán tudnak kupit csinálni!

Van akit a takarítás kikapcsol, pl. engem is. Szívesen csinálom, szeretem utána végignézni a lakást! :)

Szóval megoldható minden...

2009. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!