Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha nincs kedvetek takaritani...

Ha nincs kedvetek takaritani mire gondoltok hogy meghozza a kedvetek a takaritásra?

Figyelt kérdés
szóval én szeretek takaritani.devan hogy nincs olyan napom mégis megkell csináljam a napi teendőket. felmosás feltölés főzés mosás potalanitás wc pucolás minden nap igy szoktam csinálni mivel itthon vagyok.deha nincs kedvem mire gondoljak hogy megjöjjön az ambicióm?ti hogyan szoktátok?6hetes pocis.
2009. jún. 20. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Naponta takarítani?? Fú szerintem főzd meg a kaját, aztán meg csináld, ami jól esik :)
2009. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen mivel itthon vagyok igy takaritok minden nap. kellis mert nagytakaritást egysszerre végezni nekem most megterhelő lenne.
2009. jún. 20. 17:34
 3/7 anonim válasza:

én lehunyom a szemem és elképzelem milyen szép lesz ha végzek

berakok egy zenét és akkor gyorsabban megy az idő:)

2009. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hülye szokásom van. Ha nagyon nincs kedvem takarítani, de muszáj lenne, akkor "felmérgelem" magam valamin, bármilyen apróságon, aztán nekiesek a takarításnak, és közben megnyugszom. Persze az, hogy felmérgelem magam, nem azt jelenti, hogy kiállhatatlan vagyok a párommal meg a külvilággal, csak gondolatban kattog az agyam. :D Tudom, hogy nagyon idióta szokás, de sajnos csak ez vált be az évek során! :D :D :D
2009. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra hogy bele kell húzni mert mindjárt itthon lesz a család és ha úgy hagyom holnapra még nagyobb kupi lesz (pláne a gyerekszobába )
2010. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a főnökömre gondolok :D

Ja már csak a volt főnököm :D

2012. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!