Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az emberek miért a reklámoknak...

Az emberek miért a reklámoknak hisznek és nem a bevált tapasztalatoknak? Pl ecet rozsdásítja a mosógépet

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 11:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

"ecet vagy szódabikarbóna,vagy akár mindkettő."és a "sósav, és marónátron"-hoz annyit tennék hozzá,hogy az egyik sav a másik lúg,ha jól emlékszem kémia órán azt tanultuk,hogy a kettőt összeelegyitve só és viz keletkezik ami semleges hatásu.Nem jól tudom?

A reklámokról meg annyit,hogy az egy agymosás,Aki sokat nézi akaratlanul is elhiszi,mert a film vetitése alatt időnként egy töredék másodpercre felvillan egy képkocka pl.hogy "vegyél x márkáju szárnyasbetétet",ezt észre sem veszi az ember,de a tudatalattijában rögzül,sokat nézve "beég".Ha legközelebb bemégy az áruházba akarod vagy nem azt a márkát fogod megvenni amit bámultál a tv-n.Ezért utálom a reklámot mint a bünömet,és soha egy másodpercet sem nézek meg belőle.Az összes reklám"szakembert" kitiltanám a földről.Arról nem is szólva,hogy elpancsolják a filmnézés élményét,hogy minden öt percben tiz perc reklám következik.Ez ellen kéne tiltakozó hadjáratot inditani,nem olyanokért mint amit legutóbb olvastam,hogy hozzanak létre állatrendőrséget.Az ember esze megáll,hogy milyen emberek vannak.

2012. máj. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ecet és szódabikarbónát sokan hiszik, nem tudom, miért. Vagyis de, mert szépen pezseg, és azt hiszik, hogy akkor tisztít :D:D

A sósav és marónátront én írtam. De azt nem, hogy egyszerre vannak benne bármiben. A sósav az, amivel a vécét ki lehet pucolni, ha nagyon húgyköves alul (amit az ecet nem old), marónátron meg a lefolyótisztítóban van.

2012. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
28%
Kérem szépen, van aki a gk. hűtőjét ecettel mossa ki ? Minden szerkezetre, pláne elektromosan mozgatottra, károsak mind a savak, mind pedig a lúgok, a benn lévő anyagok függvényében. Azt kell használni, ami elő van írva, és/vagy megengedett. Az ecetet legjobb friss zöld-salátához felhasználni.
2012. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
71%
A mosópor is lúgos, akkor az is károsítja a mosógépet?:D
2012. máj. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!