Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen elektromos fűnyírót...

Milyen elektromos fűnyírót vegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. 50 ezerig akármennyibe kerülhet, a lényeg, hogy ne legyen bóvli. De azért inkább legyen olcsóbb. Az ár/érték arányt tartom szem előtt.

2012. máj. 7. 20:05
 1/3 A kérdező kommentje:
uhh, bocsi, most látom, hogy volt "kert" kategória. Nem figyeltem, sorry.
2012. máj. 7. 20:07
 2/3 lac_0109 válasza:
Szerintem nem érdemes elektromosat venni, mert +10eért kapsz robbanómotorosat. Azzal bárhol lehet füvet nyírni, mert nincs áramhoz kötve, hogy használhasd, és nem kell a hosszabbítóval se bajlódni. Természetesen vannak hátrányai, pl. drága a benzin, de szerintem nem egy húzós összeg, ami kell bele, sokkal olcsóbb, mint ha megkérsz valakit, hogy vágja le a füvet... De nézz körül itt, ezek nagyjából jó minőségűek, amugy meg ha megfelelően karbantartod, akkor életed végéig szolgál majd. [link] minden jót Üdv! :D
2012. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szét nézhetsz itt is:

[link]

2012. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!