Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosópor jobb? Az új...

Melyik mosópor jobb? Az új persil color expert vagy a régi persil color plus?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 09:34
 1/8 anonim válasza:
Hát, én nem vettem észre változást: a ruhák szép tiszták lesznek így is, úgy is. Inkább az a jó, hogy az expert-ből kevesebbet teszek a gépbe.
2012. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a persilel belül tök mindegy, az egy jó fajta mosópor. Nekem most mindkettő van, mindig abból rakok, amelyik kézre esik, semmi különbség.
2012. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az itthon kapható két Persil között legfeljebb a csomagolás ami a különbség, a beltartalom az nem változik. Legfeljebb a kék szemcse helyett pirosat tesznek bele. :))) Német/Osztrák Persilt vegyetek, na az mosópor. És érdekes, a kinti Persilt kb. 10 éve nem változtatták meg. Vajon miért? azért, mert abban az van, aminek lennie kell.....
2012. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván Debrecenből majd kiautóznak az emberek egy szaros mosóporért Bécsig, vagy akár Passauig.
2012. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy valaki azt a megoldást választja, de én inkább valamelyik megbízható web áruházat ajánlom, aki kimondottan Német/Osztrák termékekkel foglalkozik. Ennyi. Akinek meg jó az itthoni, az meg ne csodálkozzon, hogy nincs különbség egyik meg a másik fantázia névvel árult ugyanolyan mosószer között. Csak még egy "érdekesség" hogy nagyokat mosolygok, mikor itthon azt hirdetik, hogy 8kg=80mosással, mert kint Ausztriában a Persil 8kg=100 mosással. A témát részemről lezártam, mert mindenki ott vásárol ahol akar, és olyat amilyet akar. :)
2012. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én érdekes itthon veszek 8kg 100 mosásos persilt a BOLTBAN, nem postáztatom az internetről drága pénzért. Most komolyan szerinted mégis mi különbség kell legyen az expert és a plus között? Mindkettő egy jó mosópor, mindkettő kimossa a kék farmeromat vagy a sárga zoknimat tisztára, mégis mit kellene tapasztalni, amit az itthoninál nem lehet, a németnél meg igen? Ha felveszem a német után tűzijátékot lövök ki a seggemből az expert után, a plus után meg csak görögtüzet vagy mi?
2012. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hinném, hogy igaz, vagy ha az akkor előny, ha 10 éve nem változtattak az összetételen, mert azóta kissé fejlődött a világ és rájöttünk, meg elő is van írva, hogy az élő vizeink szennyezése miatt bizonyos dolgokat már rég nem is lehet beletenni, amit régebben az összesbe nyomtak.
2012. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mióta mosószappanból(plusz bórax v.szódabikarbóna,deszt.víz) csináljuk itthon a mosógélt, nincs ilyen probléma. 30 fokon (de negyvenen is!) megnézem azt a Persilt, kimossa-e az éttermi, pörköltszaftos abroszt.
2012. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!