Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fehérítős domestost, vagy a...

A fehérítős domestost, vagy a flóraszeptből tehetek a mosógépbe amikor fehér ruhákat mosok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 06:52
1 2
 11/20 anonim válasza:
49%
Kedves 10-es, sokunkat érdekelne, mi ez a szer? Légyszi.......
2012. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
tényleg, mi az?
2012. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezt sajnos itt az oldalon nem írhatom meg, mert kitiltanak reklámozásért.
2012. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
nem tiltanak...
2012. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
13:23 ez a te véleményed, nekem viszont információm van. Az oldal szerkesztőinek velem kapcsolatos szándékáról éppúgy, mint a klórmentes fehérítőről. Elhinned nem kell, de az ellenkezőjét csak akkor állítsd, ha hiteles információval rendelkezel róla.
2012. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
:))))))))) akkor nyomd priviben. de lassan kezdem hinni, hogy nincs mögötte semmi.
2012. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Hidd nyugodtan. Motivációt nehéz lenne találnod, hogy vajon miért jó nekem a gyk-n egy topikba kamudumát írnom egy nem létező oxigén alapú fehérítőről, de ez legyen a te gondod. Priviben sem írom meg. Amíg le nem zárjuk kérdést az oldal működtetőiivel, addig egyetlen termék vagy cégnevet sem írok le az oldalon.
2012. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%
De hogy a csudába működik ez? Most vagy fehérít, vagy megőrzi a színeket. Őszintén én még nem láttam olyan mosószert, ami azt mondja, "ez egy fehér blúz, ezt fehérítem, ez meg egy piros, ezt élénkítem". Tudom, hogy intelligens tisztítószerek meg minden, na de ennyire? :)
2012. jún. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
A smileyból ítélve még mindig nem szabadultál meg a gúnyolódó hozzáállásodtól. A mosószerbe éppúgy nem kell intelligencia, ahogy ennek a megértéséhez sem. Szerinted egy fehérítő úgy működik, hogy fehér festéket szór szét az anyagon? Ha esetleg mégis úgy gondolnád, hogy bizonyos szennyezőanyagokat távolít el, akkor semmi meglepőt nem találnál abban, hogy a fehér fehérebb lesz, a piros pirosabb, a hupikék hupikékebb.
2012. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Sziasztok! Én mostanában a Jar mosogatógépbe való tablettáját használom fehérítéshez a mosógépbe és sokkal jobb szerintem. Nem lesznek a ruhák büdösek és jól kiviszi a foltokat.
2016. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!