Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elektromos tűzhely főzőlapját...

Elektromos tűzhely főzőlapját mivel tisztítsam?

Figyelt kérdés
Nem akarom karcolni, ezért nem súrolhatom. De mit használjak, hogy lejöjjön róla minden (többek között az, amit odaégettem....)
2009. júl. 13. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni külön kerámialapra való tisztítót. èn azzal beszoktam kenni, rajta hagyom és amit hozzá adtak kaparóval átkaparom és ennyi, csilli villi lesz. De van hogy sime szivacs dörzsis részével átdörzsölöm, de attól nem szabad megkarcolódnia.
2009. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Meg tudnád írni annak a kerámialap-tisztítónak a nevét?

Köszi!

2009. júl. 13. 15:45
 3/4 anonim válasza:
Szia!Nekem is villany tűzhelyem van,és ha vmi odaégett,akkor azonnal sózd le.Várd meg még kihűl,és utána egyszerűen mosószeres vízzel mosd le,meglázod szép tiszta lesz,semmi nyoma az égésnek.Én 25éve csinálom,ezt,nálam bevált.De még van a hidegen zsíroldó mosószer,ha azzal lefújod ,állni hagyod,utána lemosod ,és kész.A só sima SÓ,amit az ételbe is teszünk,és ennek előnye még,h az égett szagot is azonnal megszünteti.
2009. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a sóból jó sokat kell rátenni,hogy az egész égett részt befedje jól!a hidegen zsíroldót,csak ha kihűlt a főzőlap .akkor szabab használni!
2009. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!