Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudtok mondani webshopot,...

Tudtok mondani webshopot, ahonnan megéri rendelni tisztítószereket, mert még a szállítási költséggel együtt is olcsóbban jövök ki, mintha üzletben venném meg?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2012. aug. 21. 14:40
 1/4 anonim válasza:
Kétlem hogy van olyan oldal ahol házhoz viszik neked és olcsóbb mint a boltba
2012. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyira nem elvetemült gondolat szerintem, hisz ha így lenne, akkor nem lennének webáruházak, hisz senkinek sem érné meg ott vásárolni, így tönkremennének.


A termékek lehetnek olcsóbbak ha olyan helyről szerzik be, többféle kiadást megspórolnak, mint pl. eladók fizetése...

A házhoz szállítás díját pedig a vevő szokta fizetni, akár futárral érkezik, akár postán.


Tehát ha több terméket vásárol az ember egy jó áron levő shopból, akkor megérheti. Csak meg kell találni a megfelelőt.

2012. aug. 21. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
webáruházat nem tudok, de az euro-s diszkontok kifejezetten olcsók. pl.: perwoll 1l 580.-ft, domestos 390.-ft, tchiba family kávé 250 g 390.-ft, Fa tusfürdő 250ml 390.-ft stb..
2012. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amwaym ökonet, hasonlók...

Nem tudom mennyire drágák, de amennyire hallottam nem vészes (ökonet esetében)

2012. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!