Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudtok ajánlani citrom illatú...

Tudtok ajánlani citrom illatú mosógélt színes ruhákhoz?

Figyelt kérdés
A biopon takarékost most próbálom. Ha van másik is, kipróbálnám szívesen. Köszönöm.

2012. szept. 10. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiváló és olcsó! LORIN prémium...........én EU-s boltban szoktam venni.780Ft, 1,5 liter.
2012. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem ha citromos akkor jónak kell lennie!! :))
2012. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm, ki fogom próbálni. Bízom benne, hogy a nálunk levőben is lehet kapni.

Második, azért keresek másikat is, mert igaz citromos illatú a biopon, de valahogy mégsem az igazi az illata.

2012. szept. 13. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Fekete flakont keress! :o)

Eddig Arielt használtam,de ez is van olyan jó!

2012. szept. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Az öblítőjét már próbáltam egyszer, szintén a fekete flakonost, nagyon jó illata van.

Az alapján biztos jó a mosógélje is.:)

Csak most bírjam kivárni, hogy elfogyjon a biopon:(:) Imádom a citromos illatot. Parfümben, tisztítószerben...Ezért keresek most ilyen mosógélt is:)

2012. szept. 14. 12:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet kapni a nálunk levő eurosban lorin mosógélt:(((

Lehet kapni lorin sampont, tusfürdőt, habfürdőt, öblítőt...mindent, csak pont mosógélt nem:(


A 100ft-os boltokban kapható mosószerek, mosógélek megbízhatóak? Tehát nem valami felhígított pacsmagok? Ugyan olyan a minőségük mint amit a rendes üzletben vesz meg az ember?

Csak mert ha igen, akkor megnézem, ott talán lehet kapni.

Sima üzletben ugyanis még nem emlékszem, hogy találkoztam volna vele:(

2012. szept. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!