Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnátok ajánlani olcsó...

Tudnátok ajánlani olcsó folyékony mosószert?

Figyelt kérdés
Vettem spar budget folyékonyt, de olyan az illata, mintha habfürdővel mostam volna ki a ruhákat. Persze nem vártam egy lenor illatot, de...Tudnátok ajánlani olcsó mosógélt? Aminek a habfürdő-minőségnél azért jobb az illata. Öblítőt nem szeretnék használni, most készülök "leszokni" róla. Nem feltétlen saját márkásokra gondolok. Sőt, sejtem, azok közül mindnek hasonló lehet az illata. Tehát jöhet minden tanács, csak olcsó legyen.:) Köszi előre is.
2012. jan. 19. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A színes tescos (kék) szerintem jó. Én öblítővel használom, de ha te le akarsz róla szokni, akkor is célszerű ecetet használni az öblítéshez. Egy picit elveszi a mosószer illatát, de ha saját illatot szeretnél, akkor csepegtess pár csepp illóolajat bele.
2012. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, kevés ecetet rakok az öblítőfakkba. Viszont van direkt mosáshoz illóolaj, vagy olyanról beszélsz, ami a párologtatáshoz van? Amit az illatmécsesbe szoktak csepegtetni? Vagy nem tudom mi a neve pontosan:) Párologtató, illatmécses...?:)
2012. jan. 19. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Sima illóOLAJ. Az illataroma, illatosolaj és egyéb elnevezésű pancsolt izéket én nem használom semmire, arról nem tudok mit írni.
2012. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

Igen, egyről beszélünk, amit ilyen mécseses párologtatós akármibe lehet használni. Csak azt hangsúlyoztam ki, hogy én csak 100%-os illóolajat használok, pl. Aromax vagy Naturland.

2012. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatban. A ruha anyagán nem érződik az illóolaj? Mert ugye azt még kézről is nehéz lemosni. Vagy én csak a gagyibbakkal találkoztam idáig? Természetesen itt nem az illatról beszélek:) Tehát nem lesz apró folt a ruhán, vagy hasonlóra gondoltam. Ha balgaságot beszélek, akkor bocs:)
2012. jan. 19. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Most épp terhes vagyok, nagyon rosszul viselem a szagokat, most nem használok ecetes-illóolajos öblítést, mert én kiérzem az ecet szagát, miközben mos a gép és rosszul vagyok tőle :) A férjem nem érzi, úgyhogy lehet, hogy csak beképzelem, de akkor is forog tőle a gyomrom...


Ha nem vagyok épp terhes, akkor úgy csinálom, hogy a mosógép öblítőtartályába öntök kb. 0,5 dl ecetet (10%-ost) és oda csepegtetem az illóolajat 3-4 csepp. Soha nem éreztem a ruhákon olajos tapintást (ha jól értettem, ettől tartasz). Viszont mielőtt ezt az egészet elkezded, egy ecetes mosás-öblítést küldj át a gépen, hogy az összes mosószer-öblítőszer maradékot kipucold belőle, mert a saját illatodat csak így fogod tudni megtalálni.

Amiket én használtam: kamilla, édesnarancs, citromos teafa, grapefruit. Ne várj olyan illatfelhőt, mint egy rendes öblítőtől, de én pl. nem is szeretem az erősen illatozó ruhákat.

2012. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Először is gratula a babához!:)

Köszönöm a tanácsot. Ezt ki fogom próbálni. Majd megvárom, hogy mikor nem figyel a férjem:) Már az ecetes öblítésmániámtól is rosszul van. Nem tudom mit szólna, ha fokoznám még egy kis illóolajjal is:) Ilyeneket csak utólag lehet neki bevallani. Amikor már megtapasztalja az eredményt.:)

Az említett illatok nagyon jónak hangzanak. Azt hiszem a citromos teafaolajjal fogom kezdeni:)

Ja, igen, jól értetted, a tapintásán gondoltam, hogy esetleg érződik az olaj.

2012. jan. 19. 14:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Mintha a saját férjemről olvastam volna...

2012. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D
2012. jan. 19. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Folyékony dosia nem rosszIllatra sem, árban meg kiváló, de a folyékonyok közül szerintem a biopon a legjobb illatú, viszon picit több az ára, mégsem ariel, vagy tomi árban van!
2012. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!