Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szárító gép vásárlás?

Szárító gép vásárlás?

Figyelt kérdés
sziasztok, szeretnék venni egy szárító gépet,lehet csak használtat tudok venni,tudtok e segíteni hogy mire figyeljek vásárláskor? nektek milyen illatú a ruha ha kiveszitek? szoktatok olyat hogy csak félig megy le a szárító progi?olyankor mennyire száraz és gyűrött a ruha?köszi előre is:)

2012. szept. 12. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nincs szárítógépem és nem is kellene,így csak annyit tudok írni,hogy nálam a műszaki cuccoknál a fő szempontok között van,hogy energia takarékos legyen.Egyébként szoktak műszaki boltokba is részletre 0% thm-el "akciózni".Én most új mosógépet vadászok így.
2012. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én is vadászok.nézegetem a szépség hibás garanciás új gépeket,de meg látjuk milyet sikerül venni, ami ezekbe elérhető árú azok 3.4 kw-sak ami meg 1.4 es az nagyon drága:) nekem sajnos muszáj vennem mert kizárt hogy frissre száradjanak a ruhák,eddig kályha mellet gyorsan meg száradttak de most ki iktattuk szal nincs más választás:)
2012. szept. 12. 10:28
 3/7 anonim válasza:

Nekünk van szárítógépünk, Electorlux. Tavaly vásároltuk, mivel nálunk állandóan bepenészedik a lakás a sok mosástól (még ha szellőztetünk sokat akkor is) mivel szélső lakás vagyunk.

A lényeg. A kategóriás, szuper gép, még is sokat eszik. Szóval nagyon hideg időszakokban, nagyon végszükség esetén használjuk. De szuper. Bár a ruhák sajnos nem illatosak, sőt, de az a "gép szag" elillan hamar, ha meg nem erős fokozaton használjuk, akkor van, hogy kicsit nyirkos marad, főként a vastagabb dolgok, mint pulcsik, paplan stb

Ami viszont szuper,hogy eszméletlen szabadságot ad. Ha téli időszakban a gyermekeim betegek (ilyenkor sajnos sokszor előfordul, hogy alul v felül sürgősséggel távozik nekik valami, ami az egész ágyra kiterjed) szuper jól jön, hogy fogom az egész ágynemű garnitúrát, be a mosógépbe, utána be a szárító gépbe, és pikk-pakk kinn a friss tiszta ruha-ágynemű stb. Nem gyűri nagyon a ruhákat. Valamiért nem. Szóval ajánlani tudom, nagyon szeretjük, de igazából, bármilyet is veszel, sokat fogyasztanak. Ja és fél programot még sosem használtam de most gondolkodom épp, hogy energiatakarékosságból kipróbálnám. A víz, amit összegyűjt, felhasználható vasalóvíznek. Az sem megy kárba. Még valami, rengeteg szöszt felfog, így takarítani sem kell annyit!

2012. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat ,a kategóriásra nem futja most, félig szárítanám meg a ruhákat aztán már csak gyorsan megszárad,áram takarékoságból...heti 3 töltetet szárítanék vele, nektek mennyit dobott a számlán?
2012. szept. 15. 19:01
 5/7 anonim válasza:
Sajnos nem tudom megmondani,hogy pontosan mennyit, mert ide nem rég költöztünk, és általányt fizetünk. De ki lehet számolni, hogy egy szárítás mennyiben van benne.
2012. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok...

Mi pont emiatt hagytuk meg a kályhát...2 kicsi gyereknél van bőven amit mosni kell,vegyes központink van és hát ha a radiátorokat körbe pakolnám meleg az nem igazán lenne vagy mire megszáradnak a ruhák már újra mosás és egy nagy nedves szárító lenne az egész ház...így maradt a kályha szárítónak :)

2012. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó, úgy néz ki mi is kályházunk megint majd...igy biztos gyorsan frisre száradnak a ruhák és lehet is szelöztetni hogy kimenjen a pára, mert gyorsan vissza is melegszik a szoba:)
2012. szept. 24. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!