Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az orron romlott el, vagy már...

Az orron romlott el, vagy már olyan illatuk az öblítőknek? Majdnem mindegyiket kipróbáltam, de száradása után nem érzem az illatát, úgy mint régen.

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

nem az orroddal van a baj

az öblítőből is a vackot töltik nekünk ide keletre

vegyél akár Bécsben egy öblítőt, mindjárt rájössz

2012. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem romlott el az orrod, egy ideje én sem érzem a ruhákon az illatot. Nem beszélve arról, hogy végigszagolgattam nemrégiben az összes öblítőt és a legtöbbjük inkább büdös számomra, mint illatos, eltűntek a régi jó illatok.
2012. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyre drágábban, egyre sz@rabb minden, legyen az élelmiszer, műszaki cikk, vagy akár egy ruhaöblítő.
2012. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni, valóban azt hittem hogy a szaglásommal van baj. Azt hiszem nem is fogok ilyen összegeket kiadni sz*rért, inkább használok citromot, vagy ecetet. Tök mindegy, egyiknek sincs illata, de legalább az utóbbiak olcsók.
2012. szept. 12. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Az ecet olcsóbb és jobb is, a mosógépednek is. Sőt, a ruhák sem lesznek az öblítőtől kemények.
2012. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is egy ideje büdösnek érzem mindet. Van amelyik úgy töményen kellemesnek tűnik, de mosás után a ruhán irritál a szaga.

Én már nem merek használni csak ecetet.

2012. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én már pár éve ecettel öblítek, nagyon szuper, mert olcsó (20%-os), fertőtlenít, nincs benne szintetikus illatanyag (ami a központi idegrendszerre hat károsan), és a ruhák is sokkal nedvszívóbbak. :)

Mondjuk, mi az agyaonreklámozott mosóporok helyett is környezetbarát mosószert használunk, ami nem tartalmaz foszfátokat, optikai fehérítőt, allergéneket. Amikor meg elfogy, simán helyettesítem lereszelt mosószappannal. Semmivel sem rosszabb, mint a csodamosóporok. A fehér ruhák nyilván nem "vakítóan" fehérek, na de nem is szürkék, a szódabikarbóna szuper jó, vagy a sima nátrium-perkarbonát (a természetben lebomlik).

A foltokat is simán kiszedem dm-es marhaepeszappannal.

Ennyit a drága és káros agyonreklámozott mosószerekről.

2015. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!