Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A folyékony, v a por állagú...

A folyékony, v a por állagú mosószer előállítása terheli meg kevésbé a környezetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap felmerült ez a kérdés. Bár nem vagyok egy nagy BIO fun, de azért alapvetően, amennyire tudom, szeretem a jobb megoldásokat választani. Értsd: pl. a folyékony és a por mosószer ugyanannyiba kerül egy márkán belül, tehát ezért ebben az esetben szívesebben használnám azt, amelyik kevésbé káros a környezetre.


Köszi a válaszokat!



2012. szept. 19. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Ta5PBo4HAro&feature=related


Nincs lényeges különbség köztük.

2012. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A válaszodra szerintem lehetetlen kielégítő választ adni. Én nem mosok sokat, így nem tudom, hogy azonos ár esetén, melyikkel tudsz több ruhát kimosni, a folyékonnyal, vagy a porral. Na, meg az sem mindegy, hogy ezek a termékek hol készülnek. Ha a folyékony esetleg messzebbről jön(mert nem egy gyárban készül), akkor már az utaztatás során is "adunk" a környezetnek. De furcsállom, hogy azonos az ára, mert én pont az olcsóbb mivolta miatt veszem a port.
2012. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan ariell-t néztem ma. Ugyanannyi mosásra elég mindkét verzió. Papíron.
2012. szept. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!