Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van a férjemnek pár fehér...

Van a férjemnek pár fehér pólója, ami elég szürke, ahol megizzad ott kissé meg van sárgulva, hogyan, mivel fehérítsem ki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mossd ki vmi fehérítővel, vagy hipóval. Ebből van normális is nem csak az a feketeflakonos büdös. Ha ezek sem segítenek akkor már mindegy. Marad otthoni póló, melóba meg újat vesztek.
2012. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

1., Futtass le gy gyors mosóprogramot amihez csak cloroxot használsz semmi öblítő és egyéb.


2., Fújd be a sárga izzadságfoltokat ariel folteltávolító spray-vel, és hagyd hatni 10 percig.


3., 60 fokos hosszú mosóprogramon mosd ki a polókat ariel fehér ruhákhoz ajánlott mosóporral. Le használj színes öblítőt.

2012. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat, és a segítségeteket!
2012. szept. 25. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszel a boltban mosószódát, nagyon meleg vízbe teszel szódát és Arielt fehér ruhához valót és áztatod jó sokáig, ha már elszíneződött a víz a kosztól, mert néha megmozgatod benne a ruhát, akkor lecseréled és áztatod még 2-3 órát, majd mosógépben kimosod ugyancsak mosószóda és Ariel keverékével. Nekünk még mindig bejött, sőt a véletlenül színesek között mosott atlétát is rendbe hozta.
2012. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sok jó ötletet kaptam! :-)
2012. szept. 25. 10:23
 6/6 anonim válasza:

Én ezek közül alkalmaztam néhány módszert:

[link]

2-féle fehér pólónak más-más mód volt jó. A galléros pólóból a só, a felsőmből meg az ecetes víz vitte ki a foltot.

2013. júl. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!