Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve a mosógépetekkel?

Figyelt kérdés
én már utálom az összeset már rengeteget csalódtam az elmult 5 évbe most romlott el a 2. mosógépem...... :((((((

2012. szept. 27. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:

mi szeretjük a miénket,

ezért vigyázunk is rá,

így nincs is vele semmi problémánk,

2012. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zanussi, másfél éve működik, nincs vele gondom. De előbb-utóbb tuti elromlik, ez bele van kalkulálva.
2012. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zanussi, 12 éves és soha nem volt semmi baja.
2012. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Samsung, imádom! Olcsó volt, viszont rengeteg hasznos programja van, jól néz ki, szépen mos, és a méretéhez képest nagy dob van benne. De én is tudom, elvileg egy mosógép élettartama kb. 5 év, szóval benne van a pakliban, hogy rövidesen cserélni kell.
2012. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hajdú, kb. 30 éve működik, ez alatt nem okozott csalódást.
2012. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem semmi :) köszi a válaszokat nekem az 5 év alatt volt 1 candy elöltöltős most felültöltős indesit villog nem csinál semmit Állitolag 45 ezer a javítás sz*rok már bele az egészbe nyissa fel a nyüvek.... most vettem egy whirlpolt
2012. szept. 27. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gépem van, úgy hamarabb végzek a mosással.


IGNIS mosó-szárító 14 éves, igaz volt már javítva, de működik.

és egy 7kg-os LG ő még csak 6 éves, de nem volt javítva.

2012. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Imádom az enyémet!

11éves AEG. Egyszer volt nála szerelő, nemrég, azt hittem, hogy megvannak lazulva a dobot tartó csavarok, csapágyak, de nem. Tehát feleslegesen hívtam ki hozzá a dokit.:) Azt mondta, hogy nincs semmi baja.

2012. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Indesitünk van, a progjaimjai jók, de már 2x látta szerelő. Igazi kínai motor van benne,mindenütt rozsdásodik, ahol lehet. Senkinek nem ajánlom.
2012. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!