Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Splendid vagy más hasonló...

Splendid vagy más hasonló olcsóbb folyékony mosószerekkel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Eddig Arielt, vagy Persilt vettem, de gondoltam kipróbálnék valami olcsóbbat, hátha van olyan, ami szintén jó, csak nem olyan drága, mint a reklámozott társaik. Viszont rosszat nem szeretnék venni, mert akkor úgyis kidobnám, ezért szeretném megkérdezni, hogy van-e a fent említett két mosószernél olcsóbb, de jó mosószer, amit érdemes lenne megvenni? Köszönöm!
2012. szept. 30. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezeken a próbákon már túl vagyok.


Maradtam az Ariel-nél. Kényes darabokhoz perwoll, fehérekhez ariel ,mosópor.

2012. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tesco mosógéljéről többen írták, hogy nem rossz. A sógornőm is persilt használt korábban, ő is a tescos gélre tért át, teljesen meg van vele elégedve.

Én egyszer egy bátor pillanatomban a spar budget mosógélt vettem meg, egyszer mostam vele, azóta sem. Azon kívül, hogy tusfürdő illata van, más gondom nem volt vele, de mégsem merem használni a ruháink mosására. Felmosni szoktam vele, és majd ha kilépőt, lábtörlőt kell mosni, majd arra is jó lesz.

Egyébként tescosat használnék, mert sógornőm véleményében teljes mértékben megbízok, csak mivel öblítőt nem használok, így fő szempont, hogy a gél jó, és tartós illatú legyen.

2012. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a hasznos válaszokat! :) Én is ettől félek kedves első válaszoló, hogy végigmegyek rajtuk, és mire a végére érek, rájövök, hogy hiába akarok olcsóbbat venni, annak megvan a következménye is.

Azért lehet, hogy a tescosat kipróbálom majd, max. tényleg én is felmosáshoz stb. elhasználom, és akkor ott le is állok a kísérletezéssel :)

2012. okt. 1. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:

:) Fogyasztóvédelem 2011. decemberi tesztje. Érdekes.


[link]

2013. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!