Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fürdőszobában a csempét...

A fürdőszobában a csempét milyen gyakran kell letisztítani/lepucolni, és mivel?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat a furdokad korul en hetente pucolom, mert felek a fugan megtapado penesztol.

Clorox cleanup vagy hipo tartalmu folyekony suroloval takaritom, finom szoru kefevel.

2008. máj. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hetente szoktam.A csempét vízkőoldózom,mert elég kemény a vizünk,és zuhi után vízcseppek szép kis vízkőfoltokat hagynak.Nekem a géles cilit vált be.
2008. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én minden 3 nap takaritom,mert a vizcseppek(vizkö meglàtszik hamar.a hipo is jo,vagy domestos,cillit,de én màr fél éve rà àlltam az ajaxra.nem tul szuros szagu és jol takarit.van egy amit ràspriccolsz a csempére,és minden féle dörzsölés nélkül lezuhanyoztatsz.nekem bevàlt.az ajax termékeket ajànlom
2008. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha látom,hogy koszos.Változó,hetente nem nagyon.Mikor mivel.Ha ecet van kéznél,azzal.lehet vízkőoldóval,domestossal is.
2009. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer.Legegyszerűbb egy permetezős-flakonba 20 %-os ecet és valamilyen tisztitószer. Ezt rápermetezzük 5 perc mulva lemossuk. Nagyon szép tőle.
2010. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!