Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy álljak neki takarítani?

Hogy álljak neki takarítani?

Figyelt kérdés
saját szobámat kéne..nembírom rávenni magam..
2012. okt. 19. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nézz körbe, és döntsd el magadban, hogy ez így nem állapot, rendet kell tenned.


2. Állj fel és pakold el azokat a dolgokat amik feleslegesen szétvannak.


3. Portalaníts össze, szellőztess


4. Porszívózz fel


5. Kész is vagy, ügyes voltál! :D

2012. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első sorrendje jó, csak az elhatározás és az elpakolás közé én beraknám az esetleges szemét és az esetleges szennyes pohár/tányér kihordását.

Ez után jöhet a pakolás. A szoba egyik sarkában elkezdve, és haladva a másik sarkáig/végéig, egy polcot/ágyat/asztalt/fotelt/... sem kihagyva.


Ja, és még az elhatározás előtt talán bekapcsolni valami jó, hangulatodhoz passzoló zenét, nem halkra. Ez megadja az alaphangulatot, még az elhatározás is könnyebben jön. A többit pedig szinte észre sem veszed éneklés és esetleges táncolgatás közben.:)

2012. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na,sikerült?
2012. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én múlt héten határoztam el, hogy kisikálom a szobám. 2 napos meló volt :D de nagyon megérte. és most elszántan küzdeni fogok azért, hogy ez a szép és portalan állapot megmaradjon. összességében egészségesebb a tisztább környezet, az allergiám is enyhült mióta kisikáltam mindent...
2012. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!