Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb folttisztító...

Melyik a legjobb folttisztító mosópor? Más is ezt csinálja mosás előtt, vagy tényleg csak a drága mosóporok a jók?

Figyelt kérdés
Egyszerüen foltosak maradnak a ruháink.Egy olyan mosópor kéne, ahol a mosás előtt nem kéne áztatni, foltkezelőzni..stb.40 foknál szinte egy sima sárfoltot nem tudok kiszedni a ruhából(kisfiam 3 éves és nem marad tiszta a ruha rajta estére minimum 3-4 folt), vagy a zokninak a talpa szinte olyan koszos marad,mint előtte, ha nem áztatok, meg a többi előkezelés.60 fokon már jó a helyzet, de nem lehet minden ruhát 60 fokon mosni.Mit ajánlatok?már nagyon idegesít hogy nem tudok úgy mosni, hogy simán a szennyesből a mosógépbe és kész..hanem az a millió előkezelés, ha azt akarom, hogy tiszták is legyenek.
2012. ápr. 15. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem legjobban a LEL vált be, a Lidl saját márkás terméke.
2012. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Sajna tényleg vacakok az olcsó mosóporok. Én egy csomót kipróbáltam és pont azért maradtam az ariel mellett, mert megéri azt a plusz pénzt az a sok óra amit nyerek, mert nem kell kézzel szórakoznom a ruhákkal.
2012. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Ismerős.

Én is sokszor jártam úgy hogy a gyerek zoknijának a talpa szinte ugyanúgy nézett ki mint amikor beraktam a mosógépbe. Előfordult hogy ki is dobtam a zoknit a szemétbe többedszeri alkalomnál.

Arielt használtam és hát... finoman szólva nem sokat ér.

Ráadásul a párom szakács, az ő szakácsruháit is hófehérre kell mosnom. Képzelheted: paradicsomszósztól elkezdve pörköltszószig megtalálható minden azon a ruhán.


Nagyon sokat kísérleteztem már a mosószerekkel.

Ami most nagyon bevált, az a Lidl-ben kapható Maxi Trat. Az ára nagyon jó, és ami a lényeg: HÓFEHÉRRE mossa a legkoszosabb zoknit is (pedig aztán a gyerekem a fehér zoknit majdnem feketére varázsolja egy nap alatt), áztatás és előmosás nélkül. Simán 40 fokon.


Én most nagyon örülök hogy rátaláltam, mert a nagy márkákban nagyot csalódtam azt hittem nincs is igazán jó mosópor.

2012. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a lidl-ös mosószerek jók!Kipróbálom!..és a szineshez van belőle color?
2012. ápr. 16. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a gyerek harisnyája külön történet, ahhoz bizony Vanish szappant használok, mert olyan mosóport még nem találtak fel, ami kiszedi belőle a koszt:) Falun élünk, kiszalad a teraszra, leszalad a járdára, stb... Ha előtte nem csiszatolom át szappannal, semmi esély a foltmentességre:)Ariel, Bonux vált be nekünk is, bár az itthoni melegítők, férjem munkásruhái csak az olcsóbb mosóporokkal találkoznak, mikor mi akciós, de azokban sem csalódtam még.
2012. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi a jó ötletet, ezt a Maxi Tratot én is kipróbálom, adok egy esélyt a gyerekharisnyáknak:)
2012. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!