Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb mosószer?...

Melyik a legjobb mosószer? Amit nem cserélnél le semmire?

Figyelt kérdés

Tele van a... hócipőm. :(

Már az se érdekel, mennyibe kerül, de nekem egy JÓ mosószer kell. Ami nem szokott kijönni: fűfoltok, "fiú zokni talpa" (ez egy külön kategória, akinek van fiú gyereke, úgy is érti), khm...gyerekbugyi hátulján előforduló barna csíkok (majd gyakoroljuk még a papírmunkát :D), kajafoltok, kávéfolt.


Mondhatni örülök, ha a legtöbb ruhából a sima por kijön mosás során.

Kipróbáltam drágákat, olcsóbbakat, anyós tippjeit, a reklámozottat, az ismeretlent, de ezek a kritikus pacák nem igazán tűnnek el, még 60 fokon se. És van, amit csak 40-en lehet kimosni.



2012. okt. 22. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Valószínű kemény a víz, de még az is lehet, hogy magas a vas tartalma is.


Saját tapasztalat:

a foltot még száraz állapotában befújom Ariel folteltávolító spray-vel. Hagyom hatni max 10 percig aztán mosom.

fehéreket arile fehérekhez ajánlott mosóporral színeseket perwoll színeshez és feketéhez ajánlott változataival.

2012. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Az azonnali foltmosás a nyerő. Persze van, ami kijön, előtte megdörzsölöd Caola mosószappannal. Nekem is két fiam van, 2 és 4 évesek, és nincs foltos ruhájuk. Egyébként ócska lidliset használok.
2012. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
ja, és port soha, csak folyékonyat
2012. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A zokni talpát minden esetben mosószappannal átdörzsölöm, így megy a gépbe. A makacs foltokat szintén. Tomi mosógélt használok. Nekem bevált és sokszor olcsóbb, mint az Ariel és a Persil.
2012. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!