Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót ajánlanátok,...

Milyen porszívót ajánlanátok, milyet használtok otthon ami bevált?

Figyelt kérdés

Valami erős és korszerű gépet keresek kb 30 e Ft-ig.

Érdemes ilyen porzsák nélkülit venni,vizeset pl?


2012. nov. 18. 21:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm amiket ajánlottatok!

Majd elmegyek személyesen is megnézni ezeket,aztán választok egyet.

A tesztek jókat írnak az LG-ről,de a philipsben sok technikai újítás van(halkabb,telődés esetén is ugyanakkora erővel szív stb)


De amiket írtatok is mind meg fogom nézni!

2012. nov. 20. 18:39
 12/15 anonim válasza:
Rainbow!
2012. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én egy ilyet vettem pár hete, remélem ott Koreában egy villanymotort jól össze tudtak rakni és sokáig bírni fogja.

[link]

Porzsák nélküli Hepa szűrős egy a motor előtt és egy utána. Sokan írták, hogy nem szeretik az ilyet, mert drága a második, motor utáni csereszűrő. Azért mertem bevállalni, mert otthon könnyedén ki tudom tisztítani a kompresszorral, egyébként elgondolkodtam volna a porzsákoson is, ha nem lenne kompresszorom. A porallergiám miatt jó ez a szűrő, a régi porszívóm már szinte okádta a port, az egy porzsákos Daewoo volt, kb. 7-8 éves lehetett. Autótakarításra meghagytam, de már nagyon porolt és az egyik szűrő is hiányzott belőle, úgyhogy beltéren nagy szenvedés volt a takarítás. Első benyomásra tetszik, de hosszútávú tapasztalataim még nincsenek vele kapcsolatban.

2013. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Legalább egy 1500 Wattosat vegyél
2017. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gomzoli ***** válasza:
1600 wattosnál nagyobb fogyasztásút már nem is árusíthatnak!
2017. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!