Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a WS teleshopos Sticky Buddy szilikonos szösz-mösz-szedőről? Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanolyat vettünk egy házalótól tizedannyiért.

Tényleg fölszedi a szöszt, de ha úgy tisztítanád, ahogy a reklámban van ( a csap alatt), akkor hamarosan eldugulna a lefolyó...szóval állandóan tisztítani kell, és ez nehézkesebb, mint a többi takarítómódszer...

2012. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett, de utána gondoltam, hogy, ha mindig lemosom vízzel, amikor már megtelt szösszel, utána meg kell szárítani. Mennyi idő alatt szösztelenítem így a szőnyeget. 2 óra? Egy hülyeség!
2012. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sztem olcsón a végére jártam, mert én is akartam StickyBuddyt venni!

1Eurós boltban vettem 290 Ft-ért egy kicsi kézi ruhaszösztelenítót. Mostmár látom, hogy olyan anyaggal van bevonva, mint kb a 15 éve nagyon népszerű "takony" néven ismertté vált falhoz csapható, és odaragadó színes gyerekjáték.Emlékeztek? Elég hamar megszűnt a tapadásuk.

No, ezzel a kis szösztelenítővel kb 1 m2 szőnyeget lehet letakarítani. A Stickyvel akkor ennek kb kétszeresét.Nem kevés ez nekünk? Hisz gyorsan akarunk végezni a takarítással,naná! Utána tisztítani kell. Nekem már jobban megy, mint első alkalommal. Rájöttem: egy lavort teszek a tus alá (az a lényeg, hogy nagyon erős legyen a vízsugár), efölött engedem a hengerre a vizet. Mire megtelik a lavór (20 liter kb) addigra nagyjából tiszta a henger is. Nagyjából. Még azért meg kell bolházni egy kicsit, mert marad rajta szösz. Ja, és nem valami gusztusos, meg az sem, ami a lavórba megy:). Aztán a vizet ki a wc-be, igy nem dugul el semmi.

Nekem bordó szőnyegem van és hófehér angóra cicám.Naponta kétszer le kellett porszívóznom. De mind a kettőhöz ragaszkodom. Ezért:

Elolvastam a hozzászólásaitokat, kipróbáltam ezt a hengert is, és úgy döntöttem, megfogadom az egyik jótanácsot, amit itt adtatok. Holnap megyek egy swifel sweeperért, 3490,-Ft új,és a TeszVeszen vettem.

2013. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Süle Dominik ***** válasza:
Igen de én tudok 1990-, ft-ért
2014. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!