Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót ajánlanátok,...

Milyen porszívót ajánlanátok, aminek nagyon jó teljesítménye van és szöszgyűjtő, kényes szőnyegből is kiszív/felszed mindent?!?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű, sötétbarna szőnyegünk, minden meglátszik rajta és így az is, hogy a porszívót tologathatom én rajta de semmi sem történik szinte. Csak úgy lehet kiporszívózni a mostani gépünkkel, hogy a porszívó vékony csövével megyek rajta végig és a ragaszkodóbb szöszöket kézzel felcsipegetem mellette...
2012. nov. 25. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a porszívó a gyenge,hanem a porszívófej nem elég jó,mondjuk nincs rajta kefe.Ezt onnét gondolom,hogy nekünk egy karcher porszívónk van,ami annyira durván szív,hogy felemeli a szőnyeget a földről,és mégis,a szöszök úgy ottmaradnak a szőnyegen,ahogy írod.Ez is egy sötétbarna szőnyeg.És a mi porszívófejünk az csak egy teljesen sima valami,nincs kefés rész rajta.Viszont porszívózás után sima gyökérkefével átkefélem a szőnyeget,és a kefébe vándorol az összes szösz.
2012. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hű, ez jól hangzik. Mármint hogy ennyire erősen szív. Megírnád a típusát?

A mienknek ki lehet nyomni a keferészét. A cérnaszálakat pl ilyenkor elhúzza, de fel nem szedi :) Igen, a kefélés megy itt is. CSakhát gondoltam ezt megspórolnám, ha lehet egy jó porszívóval kiváltva :)

2012. nov. 25. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
SZonyegtisztito gep, ami nem csak portsziv, de kozben mossa is a szonyeget, ezzel a kanapet, mindent lehet mosni, tehat padlot is. Eleg elfogadhato arban lehet ezeket mar kapni.
2012. nov. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan "kiváló" nyírott szőnyegem amiből sem a porszívó-semilyen fejjel nem szedte fel a szöszöket, a takarítógép is csak részben.szőnyeg anyaga volt olyan, én túladtam a szőnyegen egy alapos tisztítás után. ja és csak kfefével átkefélve jött ki belőle a haj és szösz.
2012. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ettől tartottam én is, hogy csak akkor szabadulok meg a problémától, ha veszek egy másikat. De a férjem imádja és szerinte hülyeség, hogy nem lehet takarítani...
2012. nov. 26. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
nézz szét a neten, a szívási teljesítmény 300-350W elég jó, a 400W pedig nagyon szuper és ez már elég drága porszívó.
2012. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!