Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Cillit Bang Aktív Hab...

A Cillit Bang Aktív Hab mennyire jó tisztítószer? Esetleg valami tuti tipp?

Figyelt kérdés

A zuhanykabin tisztításától kikészülök. Az ecet a legjobb rá, de öklendezek a szagától.

Muszáj valami bolti flancos tisztítót vennem. Néhányat már próbáltam, de semmit sem érnek.

Nincs annyi pénzem hogy még vagy tízet leteszteljek.


Adjatok tippeket légyszíves! Mindenkit felpontozok!



2012. dec. 2. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Kösd be a szád, ha az ecet szaga zavar.
2012. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 dolog vált meg nagyon, az egyik a Frosch levendulás fürdőszoba tisztítója, valamint a Mr. Proper. Mindkettőt keverem cif súrolószerrel (a szappanlerakódások miatt). Nekem ez a 2 vált be, jó illatuk van és habzanak is.

A flóraszept szerintem nem jó, mert alig habzik, a lidl-s termékek nem rosszak, ha 2 naponta takarítva van velük, a makacs dolgokkal nem bánik el.

Ez az aktív habos izé csak reklám, sz*art se ér, én is kipróbáltam....

2012. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Lidl-ben kapható kis flakonos rozsda és vízkőeltávolító (asszem 300 Ft körül mozog, szóval nem egy horribilis összeg és egy rakás helyre használható, mosdó, csempe, wc, még nagyot sem buksz vele). Én ezt használom a csempén és a zuhanykabinon (üvegtégla), nagy méretű dörzsis szivacs dörzsi felével megsikálom, nagyon szép, mindent levisz.

Gondolkodtam már én is ezen a habon, de drágának találom a kísérletezéshez.

2012. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos van, nem ér annyit, mint amennyibe kerül.

Ami bevált, az a DM márkájú ecetes tisztítószer (tudom, írtad az ecetről, hogy nem bírod, de ez bármilyen szernél jobb, mint amit eddig használtam). A Lidl-set is használtam,nekem nem vált be.

2012. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos a szájbekötés nem jön be, nagyon undorodom az ecettől. Még salátában sem tudom elviselni a szagát, nemhogy ilyen töményen. :S


Köszönöm a tippeket, valamelyiket kipróbálom, még kiokoskodom hogy melyiket.

2012. dec. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!