Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatogep. Megeri?

Katerina106 kérdése:

Mosogatogep. Megeri?

Figyelt kérdés
Szoval, mar regota akarok venni egy mosogatogepet...tokeletesen elmossa az edenyeket? nemelyiket elotte el kell mosni? sajnalom az idot,amit a konyhaban a kagylo mellett toltok.
2012. dec. 4. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%

Bocs, de nekünk akkor is ilyen a gépünk. fél évig mosogatott normálisan, aztán már nem. Ezer féle belevalót próbáltunk, csövet, gépet tisztítottunk, szerelőt hívtunk. Hol mocskos minden, hol sólerakódásos, hol homályosak a poharak.

Soha nem vennék magamnak. Meghagyom anyámnak a szenvedést, én meg elmosom a dolgokat, mielőtt ennék itthon.

2012. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
És ezen kívül mi öten-hatan vagyunk, szóval napi kétszer megy legalább a gép, és mivel kicsi a lakás, folyton csak zúg és zúg.
2012. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
64%

megéri.

ha drága is a gép, akkor is visszajön az ára.

egyrészt kevesebb vizet fogyaszt, másrészt ha csak minimálbérre veszed a mosogatás árát ( az időt, amit jelenleg mosogatással töltesz), láthatod, milyen hamar bejön az ára. a megspórolt időn meg vagy lazulsz, vagy olyan munkát is végezhetsz, ami többet fizet, mint a mosogatás.

2012. dec. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 6-os..

nagyon sok időt vesz el a gépi mosogatás...

Nem kell a gép fölött állni még mosogat és akkor nem vesz el sok időt.

2012. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Én szerettem mosogatni, mégis átálltam mosogatógépre. Nagyon hasznos dolog, mint a mosógép. Nem drágább, mint a kézzel mosogatás. 12 terítékest vegyél. Kicyit nem érdemes.
2012. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Lehet h sokáig mosogat, lehet h be-ki kell pakolni, de amíg kézi mosgatásnál ugye leteszed csöpögni az edényket, utána folyamatosan törölgetned is kell. A mosogatógép a végén meg is szárít mindent, ezzel se kell még pluszban foglalkozni. Nameg a tepsi. Amíg nem volt, áztatgattam meg csutakoltam. Most letörlöm róla a nagy étel darabokat, berakom és azt kell h mondjam , hogy feláztat mindent róla rendesen.
2012. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen,az ido amit a kagylo mellett toltok az a draga nekem.A kicsi mikor nappal alszik altalaban akkor mosogatok, vagy este, mert ruhellem reggel mosogatassal kezdeni a napot.Remelem az angyal elhozza majd :)
2012. dec. 12. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!