Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért van az, hogy az ariel...

Rionen kérdése:

Miért van az, hogy az ariel mosópor a vanish szappan kiszedi a kakaófoltot de az izzadságszagot nem?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

folt vagy szag? a kettő nem ugyanaz.

a mosószer és a folttisztító szappan tisztításra van és nem szagok semlegesítésére.

2012. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdező:

Ez igaz, hogy foltok kiszedésére vannak, de izzadni többet izzadok bármennyire is meglepő mint amennyi kakaót öntök magamra....

2012. dec. 8. 11:50
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:

Mert vacak. :D Ha az ariel az izzadtság szagot nem szedi ki akkor vacak. De nem használunk arielt szóval erről nem tudok mit mondani mást. A legalapvetőbb az izzadtság amit egy mosószernek ki kell hoznia, mert ez a legalapvetőbb egy ruhánál. Esetleg nézd meg hol veszed hogy nem hamis e? Ha a cimkéje vacakabb minőség vagy só van benne ami meg fénylik akkor hamis.


Ez a kettes jó volt. :D Én meg kakaót öntök magamra többet és ezért használok kakaóeltávolítót. :D

2013. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

Nézd meg még azt is mennyire izzadtak azok a ruhák? Ha egy hétig vagy benne és munkaruha és minden nap beleizzadsz akkor azért mert nagyon beleivódik. Akkor előtte áztatni kell fél napot mondjuk és úgy be a gépbe.


Vagy használsz e elég mosóport? Nézd meg meddig kell tölteni a gépedbe és tedd legalább addig, vagy kicsit még többet.


Nekem a hamis mosóporokkal és ha spórolva lett tapasztaltam ezt. :( Egyik se jön be. Bizonyos határon túl nem lehet spórolni a mosószerrel. Én is megérzem.

2013. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!