Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha ti választanátok a házatok...

Ha ti választanátok a házatok elosztásában milyet választanátok? Vagy terveznétek?

Figyelt kérdés
gy értem lenne e benne mint sok lakásban folyosó?nagy lenne a nappali és ha belépnél akkor a nappaliba lépnél először be vagy előtér is lenne?és hány szobás lenne hány nm es?ha a pénz tényleg nem számitana
2009. aug. 19. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A folyosó téma olyan, mintha börtönben lennél. Alap dolgokra kell figyelni, nagy, nyitott terek, kevés folyosó, sok fény. Belépéskor egy előszoba, hogy ha hazaértél, le tudd dobni a kabátod, a táskát, cipőt, szatyrokat bevásárlás után, aztán nagy nappali, étkezővel, esetleg amerikai konyhával, bár manapság a főzőfülkét külön teszik. Onnan nyílna egy háztartási helység, nappaliból nyílhatnak a szobák, mondjuk külön fürdővel. A konyhának legalább két lezárt térrel (ajtóval elválasztva) kell arrébb lennie a wc-től pl. Meg vendégwc... stb. Lenne tervem magamnak. :D Építésznek tanulok. :)
2009. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha ház legyen kövér...legyen benne kandalló nekem már van de nagyon jó dolog a gardrób szoba,nincs szekrény meg ilyenek,ill téli kert ,terasz nem erkély terasz,nappali konyhával egybe nyitva,na jó ötleteket adtam ?
2009. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Helló! Földszintes legyen, ne felfele nyúljon. Legyen előszoba nagy ablakkal, hogy ne egyszerre a magánszférába lépjen be az érkező. Világos legyen, a nappali és éjszakai élettér elválasztva egymástól, tehát a ház egyik fele szobák-vizesblokkok-gardrób, a másik fele nappali-étkező-konyha rész. A nappali jó nagy legyen, hogy legyen benne mozgástér. Az étkező részen jó nagy ablakok legyenek, mert ha jó a megvilágítás, kellemesebb az étkezés. Nagy legyen a terasz, és legjobb, ha a ház hátsó része fele, hátrafele nyúlik, ha társaságot, vagy eseményt szerveztek kintre, ne az utca szeme előtt legyetek. Legyen hátsó kijárata is a háznak a terasz felől, amit csak ti használtok, ha a kertbe dolgoztok, ne a főbejáratnál vigyétek be a koszt. Hát szerintem ennyi a lényeges. Kényelmes, jól használható élettér legyen, ne tele lyukakkal, ne legyen szétdarabolva. A festésnél merjetek színeket használni, de minden festéknek ugyanaz a szín legyen az alapszíne!A színpalettákon ezt jól feltűntetik, ahogy egymás alatt vannak a színárnyalatok. Ne engedjétek a festőnek, hogy lebeszéljen az erősebb színekről, de inkább a mediterrán színvilágból válasszatok. Ami még fontos, ha lehet, a fürdő nagy legye, és legyen ott is WC, persze diszkréten, fallal leválasztva. Nekem így az ideális, de Ti érezzétek benne lakva majd jól magatokat, annyi a lényeg! Na szia!
2009. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
En mar meg is terveztem , hogy milyen lakast fogunk epiteni , ha esetleg nyernenk a lotton.Belepsz az ajton van egy eloszoba, jobbrol lepcso az emeletre.az eloszoba a nappalitol egy uvegfallal van elvalasztva.Vilagos nappali , egyik sarkaban kandallo;vilagos etkezo , nyitott konyha.A nappalibol nyilik egy ajto a teraszra.A haz masik sarkaban egy szoba furdoszobaval.Az emeletrol lelatsz a nappalira , 3 szoba , gardrob, furdoszoba.Izlesesen berendezve , nem tulzsufolva butorokkal es sok szep noveny foleg a nappaliban.
2009. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
ha nem számítana a pénz a jelszavam a tér lenne. imádom a nagy, direkt napfénytől mentes, de világos helyeket. előszobát csináltatnék, cipőknek, kabátoknak. amerikai konyhát szeretnék, a nappalitól szép pulttal elválasztva. a nappaliból menne fel a lépcső az emeletre, tehát nagy nappali kell, amiben kényelmesen elfér a lépcső és egyben a nappali dísze is. én nem tetőteres házat szeretnék, mert a ferde falak összenyomják a teret. nekem fontos a 2 fürdőszoba, a gardróbhelyiségek. illetve a terasz. az erkélyeket nem szeretem, de a teraszokat nagyon, szép nagyot csináltatnék, amin elfér egy kertipartira való vendég. fürdőt kicsit csináltatnék,jobba tetszik, mint a nagy és külön csináltatnék egy mosókonyhát. kb ennyi.
2009. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!