Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót ajánlotok...

Milyen porszívót ajánlotok háziporatka allergiásoknak, amitől csökken a poratkák száma? Légkondi is jó?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a sima porzsákos nem jó. Tapasztalom is, mert folyton fújom az orrom, tüsszögök. Ágyneműt sokszor kiteszem a idegbe egy napra, sokszor alaposan szellőztetek. Rendszeresen takarítok, vizes törlővel törlök port, nincs szőnyeg. Igaz, állatok vannak, de fésülve vannak. Mit tehetnék még, mit ajánlotok, milyen porszívót használjak, konkrét típust is mondhattok. Olvastam, hogy a légkondi is jó erre, amilyen pl. az üzletekben van.

2012. dec. 8. 16:06
 1/8 Bence_ ***** válasza:

Központi porszívót.

google első találata [link]

2012. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó lehet, de azt olvasom, hogy be kell építeni a falba stb. Jelenleg panelban lakok, úgyhogy ezt most sajnos nem lehet, de azért köszi az infót.
2012. dec. 8. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van aki használ is ilyet és tényleg jó? Azért is kérdeztem, hogy tényleg hatásosak e ezek, vagy csak odaírják.

De lementem a készülékeket, írhattok még!

2012. dec. 8. 17:22
 5/8 Bence_ ***** válasza:
Luxx jó. Megveheted, tetszeni fog.
2012. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zsolt75 ***** válasza:
Van a Karchernek kimondottan atkaölős porszívója.
2012. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
WS Teleshoppot nézzél :)
2012. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!