Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány fokon centriztek? Nem...

Hány fokon centriztek? Nem merek 800 fölé menni. De a penész miatt szerintem jobb lenne. Talán 1200 van a gépünkön.

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:02
1 2 3
 11/23 Aurora24 válasza:

Nyugodtan használd az ezres fordulatot,csak vedd ki rögtön a ruhákat, mert könnyebben gyűrődik.

Ezzel talán többre mész, minthogy kié is legyen az utolsó szó...És én tudom, hogy a gyereknek van hozzá köze!:)

2013. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező!

Ha már kérdezni is csak hibásan tudsz, akkor miért vársz jó választ? Ugyanis a fok az nem fokozat, és önálló jelentése van. Téged biztosan megvágtak matekból, villanyszerelésből, és vasöntésből is.

2013. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Rubel válasza:

Én nem találok kioktatást, csak segítséget...


Picit tanulmányozni kellene a mosógép papírját...vagy ez nincs meg, akkor használni kellene a google-t, ha már a gép előtt csücsülsz :) ahelyett, hogy sok hülyeséget kérdeztek :D (és ez nem kioktatás, immáron az én VÉLEMÉNYEM!)

2013. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bocsánat,de a 13-assal egyetértek. Nekem AEG van, 1000-re van bellítva hat éve. A mosógépszerelőt cseréld le. Persze az sem mindegy, hogy elöl, vagy felül töltős...amennyi a mosógépen bellítható, azzal lehet is használni..akármeddig. A program , és az automatika ki van találva...
2013. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

na akkor újra a 12esnek


menj és vezesd le máshol a fusztrációdat


nem fokozat kedvesem, hanem fordulatszám


s mint írtam, elírtam , csak gyors kiakartam írni


aki ezt meg nem fogja fel, az most már mehetne egy kicsit kikapcsolódni a szabadba

2013. jan. 26. 19:40
 16/23 anonim ***** válasza:
A 14-essel nem egészen értek egyet. Az, hogy van lehetőség rá, nem jelenti azt, hogy nem veszi túlzottan igénybe a gépet. Bizonyára nem azonnal, de az amortizáció felgyorsulásához exponenciálisan hozzájárul az igénybevétel. A gyártó nem sír, ha a garancia lejárta után megy tönkre a géped, sőt, biztos kiffejlesztenek egy újabbat, ami mégcsábítóbb. Erről szól a tervezett elavulás. tervezett amortizáció.
2013. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező, nyugi. A 12-nek igaza van, de ami a forulatszámot illeti, nagyban függ a mosott holmik elosztásánál a dobban. Mert ha csomóban vannak, a gép azt nem tudja kiegyensúlyozni és az így keletkezett terhelés hamar tönkreteszi a dob csapágyait. Ezért az alcsonyabb fordulatnál ez mérsékletesebb. Ha egyenletesen van elosztva, akkor simán mehetsz akár 5000-re is és a gép nem táncol.
2013. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Dudok Andrásné ***** válasza:
Én soha nem használok 800-nál többet.Sem a ruhának, sem a gépnek nem tesz jót.Már a vételnél bekalkuláltam !!!Az a kis pára meg pont kell, hogy ne legyen száraz a levegő.Nem beszélve, hogy szép sima lesz a ruha és így is megszárad reggelre nálunk az overél is!!!
2013. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Cáfolom az utolsó hozzászolót!Én 1000 fordulaton centrifugálok,és majdhogynem vannak olyan ruhák amik teljesen szárazak.A ruhákat egyáltalán nem gyűri össze,mivel minden vizet ki paszíroz belőle,ezáltal nem gyűrődik.nyugodtan használd,és örülj annak az 1200 fordulatnak.Viszot írtad,hogy nagyon hangos,vagy valami ilyesmit.Lehet nincs egyenes talajon a mosógép,és ezáltal ugrál,vagy mozog.Ki kell szintezni,ezt a lábánál megtudod tenni,vagy szépen alá raksz valamit a lábai alá.Hidd el teljesen más hangja lesz.jh és ne pakolj bele túl sok ruhát,mert az is okozhatja,hogy nagyon hangos,mivel veri jobbra balra a gépet.

Ha meg penész van a lakásotokban,akkor meg mindenképpen a legmagasabb fordulatszámon centrifugázz,mert annál kissebb az esélyed,hogy a ruha száradás közben bepálik.Sok sikert!

2013. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ja, tervezett amortizáció..igen, az fontos.. de a kérdés a fordulatról szólt.. ami a gépen van, azt lehet nyugodtan beállítani. sem a régi NDK, sem az utána következő Hajdú mosógépünk ne az (le)amortizáció miatt lett kidobva, ha nem más boldogan használja.


az AEG is hetedik évébe ért, de ugyanolyan finoman mos fugáz, stb...


szóval: nem mindegy mennyi, milyen ruha van a gépben, elöl, vagy felültöltős, hogy van beállítva(billeg-e)..

2013. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!