Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek alaposan elöblíti...

Szerintetek alaposan elöblíti a mosogatógép az edényeket, vagy utána el szoktátok öblögetni hideg vízzel még őket?

Figyelt kérdés
Hogy ne maradjon rajta mosogatószer-maradvány, vízkőoldó meg egyéb fincsi dolgok, amiket a tabletta tartalmaz??

2013. jan. 31. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha tablettát használsz, akkor "nincs gond", lévén a benne lévő teljes vízlágyító, mosogatószer, öblítő töltet, a mosási ciklusban feloldódik, így az öblítésre semmi sem marad...
2013. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, gyors programon is? Most vettem egy olyan tablettát, ami nem oldódott fel (ilyen még nem volt, nem is veszek többet ilyet), habos volt alul a gép. Aztán elkezdtem aggódni.
2013. jan. 31. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell már elöblíteni őket. Én is tablettát használok, és teljesen jól elmosogat a gép vele. Viszont vettem már én is olyan tablettát, ami nem olvadt szét csak a gép aljába beesett és ott félig meddig feloldódott, most is itt van a szekrényben, mert inkább nem is használom.
2013. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ne vegyél tablettát !Nem minden programhoz jó,csak a hosszúakhoz.Nem képes elolvadni,a rövid idő alatt.

Még az öblitőben is ott marad,ezért habos .A DM ben nagyon jó minőségű port lehet venni és sót is .

Ételmaradékos edényt soha ne rakjál be,mert a szőrőre rakódik ,és rontja a gép hatásfokát.Mellette sűrűen kell a szűrőt is tisztitani .Rövid programnál rászáradt ételmaradékosat sem,mert nincs idő a leáztatására .

Papirral ki kell törölgetni az ételmaradékot.Ez mosogató gép,és nem konyhamalac .Meghálálja a gép a gondosságot .

Ha nem szárító programon van ,mosogatás végeztével ajtót

kinyitni,és a meleg edények gyorsan leszáradnak .

2013. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 31. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Én még mindig nem értem, mi értelme a mosogatógépnek, de ti tudjátok... Az igazán koszosakat, odaégetteket úgy sem lehet belerakni, amit meg könnyen elmos, azt kézzel is könnyű. Én egy 6 fős, minden tányért összekenős, főzős, bulis társaság után 20 perc alatt elmosogatok.


26/F

2013. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktam edényt odaégetni és mi az igazán koszos? Ahogy írták előttem, ételmaradékosat nem teszünk bele, sőt kézi mosogatásnál sem úszik a vízben, mert előtte leszedi az ember.

Hát tudod hétvégente naponta mosogatni 3* vagy egyszer bekapcsolni a gépet még mindig takarékosabb és élvezetesebb. Nem beszélve arról, amikor az ember hazaesik melóból és este 8-kor mosogat...de ha te szeretsz kézzel mosogatni, csak nyugodtan, én is azzal mosogattam, míg nem volt gépem.

2013. febr. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!