Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet csinálni, rengeteg...

Mit lehet csinálni, rengeteg olyan lábassal, fazékkal stb. amiknek a fele már elhasználódott, másik fele még akár használható is lenne de nekem már nem kell? Nem dobhatóak ki egyszerűen a kukába nem? Olyan megoldás érdekelne amiért nem kell fizetni.

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Márt nem hirdeted meg egy ilyen oldalon ?


[link]


pár fotó, és írd bele, hogy mikor jöhetnek érte. Biztos van akinek jól jönne.

2013. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, lehet ez lesz, köszi! De ami használhatatlan azt nem lehet kidobni simán nem? Hanem gondolom valahol le kellene adni vagy ilyesmi..
2013. febr. 4. 11:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobszerkó?
2013. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:DDD
2013. febr. 4. 11:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami használható, kérdezz meg egy védőnőt, ismer-e valakit a közelben, aki hasznát vehetné?


A többit, ha nem túl magasak, kérdezz meg egy-két kutyamenhelyt a közelben, tudnák-e használni etetőtálnak?

2013. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kutyamenhelyen nagyon örülnének neki.
2013. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 kunu lenke ***** válasza:
100%
Szia.Ha kiteszed a kapu elé hamar elviszik!Én mikor tetőt bontok a cserepeket kiteszem ház elé meg a léceket 99% hogy valaki megkérdezi vihet-e belőle vagy elviheti-e?!Így nekem se kell sokszor 2-3 konténer néha csak egy.Vannak akik ezeket is összeszedi leadja a méhesnél ebből lesz pár Ft-ja.Tehát valaki biztosan igényt tartana rá.
2013. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Na kutyamenhelynek nagyon szívesen adnám, ha tudják hasznosítani. Csak mondjuk a legtöbb magas szerintem. Kitenni a kapu elé nem tudom, mert bérház, megnyúznak érte:D

De rászorulóknak is szívesen odaadnám.

Akkor szétválogatom őket és melyik milyen célra..köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat ment a zöld kéz is:)

2013. febr. 4. 12:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi a védőnőhöz visszük be ami nem kell,legyen az ruha vagy használati tárgy.

Bútort is rajta keresztül adjuk oda olyannak akinek kell,fényképet viszek,ő meg küldi hozzám azt akinek kell.

Kidobni sajnálnék bármit ha egyszer más még hasznát veszi.

2013. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen én is így vagyok vele, szerintem az emberek olyan könnyelműen dobálnak ki dolgokat, pl. megunt ruhákat is...

Kidobni csak a használhatatlanokat gondoltam, de elvileg már arra is van megoldás akkor:)

2013. febr. 4. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!