Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet csinálni, rengeteg...

Mit lehet csinálni, rengeteg olyan lábassal, fazékkal stb. amiknek a fele már elhasználódott, másik fele még akár használható is lenne de nekem már nem kell? Nem dobhatóak ki egyszerűen a kukába nem? Olyan megoldás érdekelne amiért nem kell fizetni.

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szomszéd lakásban bútort akartak cserélni, a régi már nem ért annyit, hogy pénzért adják valakinek.

A szomszéd kinézett a "kukázók" között egy viszonylag normálisnak kinézőt, mondta neki, ha másik 2-3 emberrel másnap feljönnek hozzá az emeletre, elvihetik a bútort, és azt csinálnak vele, amit akarnak.


Ezek az emberek, amiket találnak a kukában, a régi u.n. KGST-piacon szokták árulni.


Dobozolt be, vagy rakd zsákokba és te is add oda ilyen embernek, örülni fog, hogy pénzt tud belőle csinálni, nálad pedig nem foglalja tovább a helyet.

2013. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Dobozold, vagy zsákold be őket, hatalmas reklámszatyorba, akármibe.

A rendszeresen kukázók közül szólj valamelyiknek, örömmel elviszi, pénzt fognak maguknak belőle csinálni, neked pedig nem lesz vele gondod tovább.


A mi házunkban ez a szokás, vagy símán levisszük a kuka tetejére (nem bele!), 10-15 percnél tovább nincs ott!

2013. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

No tessék, úgy nézett ki, hogy az először írt válaszom elszállt az éterbe, ezért írtam le még egyszer, kicsit rövidebben.

Már ismét megtréfált a technika ördöge! :))))

2013. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem gond, inkább kétszer mint egyszer sem:D Köszi neked is ennyi válasz után már tuti meglesz a helyük.:)
2013. febr. 5. 10:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi elküldtük őket Erdélyben élő szegény családoknak. (Használhatóak voltak, de nekünk nem kellettek.)
2013. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ahol én lakom ,működik családsegítő központ. Nekik van adománygyűjtő raktáruk. Itt bár milyen használt tárgy gazdára talál. Ruha, cipő, konyhai edények, még működő képes hűtő, mosógép,bármi amit te már nem használsz.Nálunk még naplót is vezetnek a rászoruló családokról, és tudják kinek mire van szüksége. Ide bárki bevihet bármit, de ha esetleg te találsz valamit magadnak amire szükséged lenne, akkor te is vihetsz. Szerintem a mai világban már kellenek ilyen szervezetek. Nagyon jó dolog hogy segíthetsz,és az is ha véletlenül te veszed hasznát. Érdeklődd meg lakóhelyeden működik.-e családsegítő központ,és van e adomány raktáruk.
2013. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mahonia válasza:
lyukaszd ki az alját és ültess bele növényeket, akár vegyesen is.. én egy kis piros edénybe koriandert ültettem.
2013. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!