Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen folttisztítót ajánlotok...

Milyen folttisztítót ajánlotok, ami kiviszi a beleszáradt gyümölcsfoltokat is? Már a Vanish-t, az Arielt is próbáltam, de semmi.

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Marhaepe szappannal bedörzsi, jó alapos áztatás és 50-60 fokon mosás, nekem ez bevált.
2013. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%
mosószappannal dörzsi
2013. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a dm-es Foltördög (Stain Devil) vált be, de elég borsos ára van a mosószappanhoz képest. folttípusonként fejlesztik (tinta, rozsda, csoki, gyümölc stb). egy flakon ezek közül 2-3 fajtára jó. tehát több flakonnal kell venned, ha le akarod fedni a teljes palettát. így már nem túl olcsó és elég kicsi a flakon is (sárga, ha keresed), de tény, h levés kell belőle és nekem elsőre kiszed szinte mindent nyomtalanul, fakulás nélkül.
2013. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha feher a ruha akkor citromot felbevagom es racsavarom a foltra 2-3 ora alatt kiszivja a foltot, szines ruhara fogkremet szoktam rakni. Nalunk bevallt.
2013. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem jo semmi.Magas höfokon mosok akkor esetleg halvànyul a folt.:(
2013. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha a gyümölcsben lévő festékanyag erősen megkötött a textílián akkor nátriumbiszulfitot (NaHSO3) alkalmazunk kb. 30 %-os oldat formájában a foltra cseppentve . Ez minden gyümölcsfoltot kivesz . Utána egy alapos mosás . ( Ne ijedj meg a névtől ezt még az élelmiszeripar is alkalmazza E 222 ). Gyakorlatilag a különböző gyümölcs és festékfolt eltávolító csodaszerek hatóanyaga ugyanez !
2013. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 naturalist válasza:
A legjobb a caola mosószappan. Bevizezed a ruhát, bedörzsölöd vele és mehet a gépbe. Nekem 30-40 fokon is mindent kihozott eddig! Nagyon szupi!
2013. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!