Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi mosópor kell?

Mennyi mosópor kell?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy 3 hónapra kb mennyi mosópor kell, ha hetente kétszer mosok? (egyedül vagyok)


Ariel mosóporról van szó. Kibírja a 4 kilós, vagy kell a 6, esetleg 10 kilós is? Ehhez mennyi öblítőt számoljak? (minden mosáshoz van használva, Silan öblítőről van szó)


2013. febr. 11. 14:53
 1/6 anonim válasza:
50%
Ha megveszed a 10 kg mosóport,nem fog megromlani és gazdaságosabb! Az 2 hónapra simán elég Neked szerintem.A silánból is vegyél 2l kiszerelést,az is olcsóbb úgy!
2013. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 3literes folyékony mosószert használok,hetente van,hogy többször is mosok,mert van egy 18hónapos lányom és egy párom,szóval ez legalább 3hónapig elég.

Öblítőből koncentrátumot veszek,most 3literes Silan van itthon,ebből 12liter öblítőt lehet vízzel hígítva "készíteni",ez nagyon sokáig elég.

2013. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer mosok,akkor kb 8 gep(gyerekruha,munkas,felnott,agynemü,alsonemu,zokni,néha kabat,törürlközö)10 Kilos mosopor elég ket honapra(igaz többet hasznalok kelleténél)öblitö kethetente 1.Szoval vegyel 10 kilo mosoport.Öblitö 6

Ha kevesebbet hasznalsz 4 is elég.

2013. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok:öblitöm 750 ml-s,nem.higitom.
2013. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég a 4 kilós bőven szerintem.

De ha a 6 kilüs olcsóbbra kijön,megéri megvenni.

2013. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Ki fogom számolgatni, hogy érné meg, és hát majd gyakorlatban kiderül. Remélem, elég lesz a kevesebb is, elég drága mulatság már a mosás is :s
2013. febr. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!