Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik áruházban, melyik...

Melyik áruházban, melyik sajátmárkás termék a jó?

Figyelt kérdés

Nagyon össze kell húznunk a nadrágszíjjat.

Idáig szinte semmi sem számított, mindenből márkásat vettem (pl. Ariel, Domestos, Somat), de ezen változtatni kell sürgősen.

Érdekel minden, ami ezzel kapcsolatos. Ti hol és mit vesztek. A wc-öblítőn keresztül, a bútorápolón át, a mosogatógép tablettáig minden érdekel.

Nincs nagyon kedvem meg pénzem sem kísérletezgetni, ezért olyat írjatok csak, ami tényleg bevált.

Jöhet minden, Auchan, Lidl, Dm, Rossmann, Aldi...

Segítsetek!


2013. febr. 16. 08:44
 1/4 anonim válasza:
Alio mosogatógép tabletta (ALDI), Well done bútorápoló, méhviaszos (100 ft-osban).
2013. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a DM saját márkás termékei nagyon jók: Balea, Denkmit, stb... Nem olyan nagyon olcsók, mint a legolcsóbb Tesco gazdságos cuccok, viszont nagyon minőségiek, és a drága márkásokhoz képest sok esetben fele ár társul, vagy kevesebb és szinte ugyanolyan minőség.


Kezdésnek kezd a DM Balea folyékony kéztisztító szappannal. 500ml-es, és most akcióba 300Ft-ért vettem, amúgy 370 Ft körül volt, ha jól emlékszem. Ennyit is megér simán. Én az átlátszót és a sárga színűt szoktam venni. Ja, és nagyon szeretjük a DM Denkmit fehér 500ml-es mosogatót, mi sokat használunk, így nem mindegy, hogy a Jar 430Ft, ez a DM Denkmit pedig csak 300Ft.

Kezd ezekkel, és hidd el, nem fogsz bennük csalódni.


(persze van ezeknél olcsóbb, és persze bóvlibb is, de annak sincs értelme szerintem hogy megveszel valami ócska szappant 150 Ft-ért, de egy kézmosást kétszer kell ismételni, és mind a kettőhöz 5-öt kell pumpálnod, hogy megtisztuljon a kezed)



Amúgy a Lidl termékei is egész jók, persze nem minden. De nagyon szeretjük a Lidl W5 termékeit például. 51db-os vízlágyító tabletta mosógéphez 1000Ft. Így 2000Ft-ból levan a gond egy egész évre szinte. Calgon egy vagyonba kerülne. Amúgy a W5 mosogató is egész jó, csak szárít. Ha nem érzékeny a bőröd, akkor nagyon jó és olcsó.


A Lidl-s Formil mosógélt is nagyon dícsérik, de bevallom, nem használtam még, de már nagyon nézegettem, szagolgattam.


Egyszóval, ami olcsó, de még minőségi, szerintem: DM, illetve Lidl. (de azért hozzáteszem biztosan nem minden termékük jó, de a többség igen)

2013. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt az utat végig jártam és jósok pénzt el is pocsékoltam. Nincs egyetlen olyan mosószer sem ami hatékony mint az Ariel. Megvettem én a fellelhető általad felsorolt áruházak saját márkás termékeit, mostam vele aminek lehangoló eredménye volt. A ruhák izzadság szagúak maradtak és foltosak. A legnagyobb csalódás a formil volt. Gyakorlatilag úgy vettem ki a ruhát a mosógépből ahogyan beletettem. Sőt a formiltól kifejezetten büdös is volt.

Aztán kipróbáltam bio anyuk agyon favorizált öko szódáját és perkarbonát csodáit. Az eredmény ott még lehangolóbb volt, a mosószóda tönkre vágta a zoknik és fehérneműk gumijait.


Ma már euros-diszkontban vásárolok mosószert,tisztíító szereket. Az 1 literes perwoll és az 1 literes wanish 600.-ft és minden egyéb terméknek is hasonló az árfekvése van.

2013. febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz az olcsósággal, tudod, "olcsó húsnak híg a leve".

Nem véletlenül kell többet fizetni, hisz azért megkapod valóban a tisztítóerőt, és nem csak egy zsák sót szórt a mosógépbe.

Egyébként a Müller drogériában nagyon sok mindent tudsz olcsóbban megvenni, bár sajnos nem sok helyen vannak az országban. A sajátmárkájuk viszont nagyon jó. Tesco-s meg Auchan-as dolgokkal én nem kísérleteznék a helyedben.

2013. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!